Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Hareketliliğiniz oldukça düşecek. Aldığınız bazı başarıların keyfine vermek isteyeceksiniz. Bu da sizi biraz tembelleştirebilir. Hatta faaliyetsizlik veya kaprisli isteklerde bulunmanız dostlarınızı gücendirebilir. Bunun yanı sıra enerjinizi boşa harcama eğilimlisiniz. Bir kavganın içinde olabilirsiniz. Sinirlendirici gelişmeler olabilir. Bundan sonra bir durgunluk periyodu yaşayacaksınız. Yalnız kalabilirsiniz veya yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Bugün hayatınızda bazı değişiklikler olacak. Zihinsel yetenekleriniz ve iletişimdeki başarınızla dikkat çekeceksiniz. Ailenizle ilişkileriniz istediğiniz doğrultuda gelişecek. Güvenliğinize olan düşkünlüğünüz sizi yaşadığınız yerle ilgili bazı değişikliklere yöneltecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Bugünlerde birikimleriniz de zorlanmanız mali açıdan şansız dönemde olduğunuzu gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Başarılı olmanız için adeta dopingetkisi yapacak etkenleri iyi kullanmanızsizi hedefe daha çabuk ulaştıracaktır.Ortak oluşturulan projelerdedaha titiz bir etüt çalışması yaparsanız ilerideoluşabilecek hayal kırıklıklarının önüne geçebilirsiniz.Sevdiğinizi kişiye ihmal etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Sağlıkla ilgili konular öne çıkıyor. Tekrarlayan şikayetlerinizle ilgili kontrole gidebilirsiniz. Fiziksel konularda daha akılcı ve somut girişimleriniz olabilir. Değişim ve yenilenme temaları gündeminizde en üst sırada yer alıyor. İlişkilerinizde yeni bir döneme girebilirsiniz. Duygusal ve düşünsel açıdan daha dengeli olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Bugün duyacağınız olumsuz söylentinin bir dayanağı yok gibi, içiniz rahat oturtabilirsiniz. İş yerinizde ortada dolaşan bu tür söylentilerden güvensizlikler yaşayacak kadar etkilenmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2021)
İlişkinizi kalıcı bir beraberliğe hazırlamak için, karşılıklı kıskançlıklardan kaçınmalısınız. Yeniden umudunuzun yeşerdiği bu birliktelikte, biraz aceleci davranmanız gerekiyor. İş yerinde boş yere kendinizi üzüyor, çevrenizde size bağlı kimseleri de tasalandırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Para konusunda sizi heyecanlandıran haberler alacak, harekete geçeceksiniz. Bugünün sizin için bir dönüm noktası olduğunu düşünüyorsunuz ama bu proje size yansıtıldığı gibi değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ocak 2021)
Aileden biri sizin bir takım işlerinizi zevkle üstlenip şikayetçi olmuyor. Ama bugün şöyle bir gözleyin. Ne kadar yorulup yıprandığını göreceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed