Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
Aşk yaşamınız veya sosyal hayatınız, haftanın ilk yarısında tam anlamıyla zirvede. Yolculuğa çıkabilir, aşk hayatınızda önemli bir gelişme yaşayabilir veya sevdiğiniz insanlarla yeni planlar yapabilirsiniz. Yeni bir aşk bile kapıyı çalabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Mars arasındaki görünüm, hafta geneline yayılan aşk kokularına, aşk itiraflarına, sevgi temalı her tür ilişkide sevgi paylaşımlarına, eğlenceli aktivitelere, sosyal hayatı hareketlendiren planlara, romantik yemeklere, karşılaşmalara, diyaloglara veya karşılaşmalara ya da hayatımıza girebilecek alışılmadık tarzda kişilere dikkat çekiyor. Yeni bir aşk, yeni çevreler veya mevcut ilişkilerde yeni bir deneyim ya da yüksek yaratıcılığımızı kullanabileceğimiz her tür sanatsal, şiirsel veya eylemsel faaliyet için uygun günlerdeyiz. Aynı zamanda, anlaşmalar, sunumlar, raporlamalar ve yazışmalar haftası! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
Bugünlerde yaşayacağınız bir olay aceleyle karar vermenizi gerektirecek. Bu konuda direnmeniz, bu defa imajınızı tazelemeniz dışında da yararlar getirebilir. Son zamanlardaki düzensizliğiniz çok ileri boyutlara varmış gibi. Çok inanarak giriştiğiniz değişme çabalarınızdaki zorlanmalar, hiçbir zaman değişmeyeceğiniz anlamına gelmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
Kartınız Işık... Girişimci ve yatırımcı özelliğiniz bugün çok daha belirgin hal alacak. Ancak bu durum erkekler için bir hayli kârlı. Kadınlar için düşünülmesi gereken konular var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
Dinamik ve canlı bir arkadaş grubunun ortasında bulabilirsiniz bugün kendinizi. Herkes hevesli ve bir şeyler ortaya çıkarmak niyetinde. Ancak pek çok otorite bir araya gelmişse kimin sözünün geçeceği de düellolara kalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
Sizi mutlu edecek pek çok konuya yer vermektesiniz. Heyecan ve merak uyandıran değişik hobilerle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Düşüncelerinizi yaratıcı biçimde ortaya koyabileceğiniz çalışmalar da dikkat çekecek. Oldukça fazla yolculuk yaptığınız son dönemde çocuklarla ilgili konuları ihmal ettiniz. Şimdi sevdiklerinize zaman ayırma zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
Yapmak istediğiniz küçük tatilin önünde engeller var. Bir süre daha gönlünüzce dinlemeniz mümkün gözükmüyor. Yeni geliştirdiğiniz yöntemler ilgi çekmek üzere.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
Amirlerinizle münakaşa edebilirsiniz. Bu münakaşalarınızın sebebi de, arkadaşlarınızla yaşadığınız olumsuz gelişmeler. Etrafınızdaki iş arkadaşlarınızla konuşurken biraz daha dikkatli olun. Sizin açık sözlülüğünüz kimi zaman kırılmalarına neden olabiliyor. Parasal durumdan çok sıkışıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
Yatırım konusunda size destek olacak bir çevreniz var. Size yardım edeceklerdir. Ama bu konuda acele etmezseniz, zararlı çıkabilirsiniz. Birikiminiz küçük olduğu için zaman, zaman harcamayı düşünebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
İşbirliklerinde ani ve duygusal kararların etkisinde kalmamaya dikkat etmelisiniz. Sakin tavırlar takınmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed