Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ekim 2019)
Herhangi bir işi üstlenirken bu özelliğinizi kullanıyor ayrıntılara son derece önem veriyorsunuz. Yalnız bazı işler var ki hemen karar vermeniz gereklidir. Ortak kazançların ön planda olacağı bir devredesiniz. Önceden meydana gelen olaylar kendini bu ay içinde belirgin bir şekilde ortaya çıkartacaktır. Akrabalar arasında sürtüşmeli olaylar yaşayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Ekim 2019)
Bazı zorunluluklarla gönülsüz giden bir yakınınızı uzak yerlere uğurlayacaksınız. Önümüzdeki günlerde bu anlamda üzüntüler söz konusu. Dominant kişiliklerin dost çevrenizde sorunlar yarattığını düşünüyorsunuz. Birtakım kümeleşmelerin bilinçli örgütlendiği fikrindesiniz. Bu konularda sağlıklı tartışmalarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Ekim 2019)
AŞK: Rutin aşk yaşamındanbugün sıkıntı yaşayabilir bazıyeniliklere açık olabilirsiniz. Budurumda sevdiğiniz kişi ilearanızın açılması kesin gibi. Birtakım mazeretler öne sürerekondan uzak kalmayın.İŞ: Bugün yatırımlarınızda risk almaktankorkmuyor ve gözü pek davranıyorsunuz. Budurum özgüveninizin arttığının işareti.SAĞLIK: Omurgalarınızda tutulmalar olabilir.Kireçlenme şikayetleri zaten yaşıyordunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Ekim 2019)
Bugün hafif içe kapalı ve genel olarak olumsuzu görme eğilimindesiniz. Sizi karamsarlığa itecek ya da bunu artıracak nitelikteki kişi ve konuşmalardan uzak durun. Arkadan konuşmalar değil de yüzleşmeler daha etkili olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ekim 2019)
Pek çok konuda kısıtlandığınız görünüyor. Sizin göremediğiniz gelişmeleri dikkate almalı kontrolden çıkabileceklerini unutmamalısınız. Özellikle bağlayıcı olabilecek ortaklaşa konular ve tutku başınıza dert olabilir. Kişisel açıdan düşündüğünüz başlangıçlar bu nedene ilerlemeyecektir. Gizli kapaklı konuların aydınlığa çıkması adına risk almamanız gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Ekim 2019)
Bugün iş yaşamınızda küçük aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Ama üstleriniz sizi her zamankinden daha fazla takdir ediyorlar. Siz de sakin davranın ve takdir edilmenin gururunu yaşayın. İş yerinizi de evle karıştırmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Ekim 2019)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Ekim 2019)
Mali sıkıntılardan sıyrılmanıza az kaldı. Yakın zamanda sizi endişelendiren olaylar zincirinden kurtulacak, kahkahalı günlere döneceksiniz. Nostaljik bir yapıya büründüğünüz anları atlatacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Ekim 2019)
Bu aralar yoğun iş temposu içerisinde bitkin düşebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed