Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Resmi rutin akışta değişiklik ihtiyacı veya talebi varsa, bu durumu doğru ve kibar şekilde yönetmek gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Ayrıntı diyerek kenara attığınız birçok şeyi, sonradan ele almanız gerekiyor. Bugün bunun çok çarpıcı bir örneğini yaşayabilirsiniz. Sürekli umutlu bir halde oluşunuz, çok enerjik biri olduğunuz izlenimi veriyor. Bunun bir kısmının oyun olduğunu sadece siz biliyorsunuz. Karamsarlık arada bir sizin de hakkınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Kartınız Bilim... Çevrenizdeki insanlar sayı olarak az da olsa yakın arkadaş çevreniz bir hayli kafanıza yatkın. Sizleri yönlendirmeye çalışmadıkları sürece sohbetlerden keyif alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Bir yakınınızın sizin varlığınıza ve onun durumuyla ilgili aktif rol almanıza ihtiyacı var. Bu bekleneni verirseniz daha çok güçleneceksiniz. Yetersizlik hissinden kurtulup aslında ba-zı insanlar için ne kadar önemli olduğunuzu fark etme zamanı geldi. Birikimlerinizi paylaşın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Kararlılığınız iyi bir özellik, ama zaman, zaman inatçılığa dönüştüğünde gereksiz gerilimlere neden oluyor. Yeteneğiniz, sizi hedeflerinize adım, adım yaklaştıracak, kendinizi bu kadar sıkboğaz etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Sevgilinize kapris yapmayın. O bundan hoşlanmıyor. Dikkatli davranmanız gereken bir gün. Çevrenizde inanamayacağınız gelişmeler olabilir. Bu yüzden hazırlıklı olun. Karamsarlığa kapılmayın. İş hayatınızda çok enerjiksiniz. Bu sayede isteklerinizi gerçekleştirme imkanı bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Bugünlerdeki alışverişlerde inanılmaz kampanyaları, gerçekten de inanılmaz olarak görmenizde yarar var. Genel koşulların kimseyi vaat ettiği kadar cömert yapmayacağını bilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Eylül 2019)
Bir arkadaşınız tarafından iyi niyetle ama yanlış yönlendiriyorsunuz. Taşınmaz eşya türü bir kaybınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed