Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Bugün eşinizin veya partnerinizin bazı ihtiyaçlarına yardımcı olabilir, onlara gereken desteği fazlasıyla verebilirsiniz. Bu noktada onların da size olan bakış açısı değişecek, sizler de sevginizi ifade ediyor olmanın mutluluğu içerisinde olacaksınız. Hayat, inişli çıkışlı yolları olan uzun bir yoldur. Bizler de yolcu olduğumuza göre bu yolculukta ihtiyacı olanlara ne kadar çok yardım edersek kendimizi o denli mutlu hissedebiliriz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Yaşamınıza belli konularda yeni bir yön verme niyetlerine girebilirsiniz. Kendinizi yalnız ve çözümsüz gördüğünüz durumlarda, ummadığınız kişilerce destekleneceksiniz. Çok uğraşarak yerine oturttuğunuz dengeler, birtakım etkilenmelerle yine yerinden kıpırdayabilir. Bugünlerde alacağınız etkilerde, doğru hesaplar yapmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Kartınız Gereklilik... Bugün sizler için gerekli olan şey ekip çalışmalarını tercih etmek ve kendinizi rekabetin içine atmak. Ancak yanılabileceğiniz o kadar çok şey var ki, unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Bugün etrafınızdaki kişiler arasında etkiniz büyük olacak. Fikirlerinize değer veren ve sizin verdiğiniz kararlar doğrultusunda hareketlerini belirleyecek olanlar var. Yönlendirici olacaksanız bunun sorumluluğunu bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Artık kendi bildiğiniz yolda gidiyor, hayatın getirdiği harekete eşlik ediyorsunuz. Yeni denemeleriniz hobi dünyanıza farklı enerjiler taşıyacaktır. Duygusal açıdan sizi besleyen aktiviteler, canlı ortamlar güne renk katacak. Çocuklarla ilişkilerin biraz gerginleşebileceği zamanları tolere etmeye çalışın. Kendi arzularınızı yaşamak isterken sorumluluklar unutulmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Meslek yaşantınızda çalışkan tutumunuzla göz önünde olabileceğiniz bir gün. İşbirlikleriniz konusunda duyarlı olacağınız bugün, iş arkadaşlarınızın desteğini hissetmek isteyebilirsiniz. Fazla çalışmak iş motivasyonunuzu artırsa da sağlığınızı fazla zorlamanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Bugün duygusallığınız sizi huzursuz edebilir. Artan güvenlik ihtiyacınız karar vermenizi zorlaştırıyor. Duygularınızın sesinden çok mantığınızın sesini dinlemenizde yarar var. Duygularınızın mantığınızın sesini bastırmasına izin vermeyin ve düşündüklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Bugünlerde biraz hesapçı bir tanıdığınızla bir tartışmanız olabilir. Yakında bir para pişmanlığı yaşayacaksınız. Çevreniz bir satın alma işinizde artık vaktin geldiğini düşünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Kendinizi biraz dizginlemeniz yararlı olabilir. Bağımsız karakteriniz, ilişkilerinizdeki en sıradan müdahaleler de bile, özgürlük elden gidiyor endişesi yaşamanıza neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed