Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2019)
Bazı ilişkilerinizin yenilenme ihtiyacı var. Kaçınılmaz şeyleri ertelemiş olabilirsiniz. Ancak, ‘’o’’ o zamandı ve şimdi durum farklı olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Kasım 2019)
Bugün basit, gereksiz gördüğünüz tartışmalara karşı daha ilgili davranmalısınız. Bu tartışmaların sizinle alakalı taraflarını göreceksiniz. Aile içindeki bir gerginliğin çok sevindirici bir şekilde sonuçlanması sizi mutlu edecek. Gelecekle ilgili umutlarınız ivme kazanmış gibi. İnatçı bir tarafınız var. Kafanıza taktığınız bir konuyu kolay kolay unutmuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2019)
Bugünlerde birikimleriniz de zorlanmanız mali açıdan şansız dönemde olduğunuzu gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2019)
Bugün zorunlu değilmiş gibi görünen bazı istekleriniz temel ihtiyaç konumuna gelebilir. Önünüzdeki olası engelleri düşüncesizce aşmaya çalışırken dikkat edin de cüzdanınız zarar görmesin. Spor yapmak için uygun bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2019)
Bugün yetenekleriniz ve maddi kazançlarınız sizin için oldukça önemli olacak. Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Ancak yeni kararlarınızı hayata geçirmekte acele etmeyin. Paranın hesabını bilin. Önceliği elinizdeki işleri tamamlamaya vermelisiniz. Başkalarından maddi ve manevi destekler bulma konusunda şans sizden yana olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Kasım 2019)
İş hayatınızdaki genel tatmin size apayrı bir dinamizm kazandırıyorGelecek planlarınızda, gerek duyduğunuz birtakım destekleri önümüzdeki günler içinde görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Kasım 2019)
Özel hayatınız da mutlu olmak için çok şeyler yapıyorsunuz. Göze aldığınız fedakarlıklar var. Mutlu planlarınızın önünde kötü sürprizler görünmüyor. Bazıları için biraz daha zaman gerekebilir. Bugün beklediğiniz işle ilgili gelişmeler de bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Kasım 2019)
Parasal konularda kendinizi frenlemeyi bir türlü beceremiyorsunuz. Bugün arkadaşlarınızla bir takım gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. İlerleyen günlerde maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden harcamalarınızı azaltmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Kasım 2019)
Bugün beklemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Duygularınızla hareket edebilir ani tepkiler verebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed