Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Uzun süredir yaşadığınız finansal sıkıntılarınıza en sonunda ailenizden gerekli desteği bulabilecek ve sıkıntılarınızın büyük bir çoğunluğunu atlatabileceksiniz. Sizlerde yeni maddi kaynaklar bulmak için yola çıkmak ve bu yolda hızlıca ilerlemek adına Yeni atılımlar yapabilir ve güzel başlangıçlara doğru hızlıca gidebilirsiniz. Aynı zamanda bugünlerde kimin yanınızda olup olmadığını da görebilecek yaşantı deneyimleri edinebilirsiniz. Bu yaşadığınız tecrübeler size gelecek hayatta önemli fırsatlar verebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mart 2018)
Bugünü içinizi ferahlatan, bir arada olmaktan büyük haz aldığınız dostlarınızla birlikte geçirmek isteyeceksiniz. Aile bağları sizin için çok önemli. Bu bağlardaki bazı gevşeklikler sizi kolayca üzebiliyor. Kalabalık insan ilişkilerini seviyor ve bunu elde edebiliyorsunuz. Ama yine de içinizde buruk bir yalnızlık, bir şeylerin eksikliğini hissediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Herkesi hakimiyetiniz altına almaya çalışıyorsunuz. İnsanlar sizin dediklerinizi yapsın istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Bir dernek ya da grup aracılığıyla elde edeceğiniz işler size kazanç sağlayacak bugün. Eğer hayatınızda özel birisi yoksa katılacağınız bir davet ya da sosyal ortamda buna aday bir kişi tesadüfen karşınıza çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Bugün aileden gelecek destekle eve ait masrafların giderilmesi, yönünde adımlar atmaktasınız. Yakınlarla ilişkilerin getirdiği fedakarlıklara rağmen, evde yapılması gereken işlere de zaman yaratılabilir. Ancak işle ilgili projelerin, yeni çalışmaların önemi artmakta. Enerjinizi düşüren konulara dikkat etmeli, üstlerle ilişkileri dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mart 2018)
Birkaç güne kalmadan sevineceğiniz haberleriniz olabilir. Zor günleri geride bırakıyorsunuz. Bir projeniz için kaynak arayışınızda erken umutsuzluğa düşmüş gibi görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mart 2018)
Birkaç alacağınız var. Bunlardan birini artık gözden çıkarmış görünüyorsunuz. Bu konuda yakında sürprizler olabilir. Bugünlerde parayla alakalı bazı tartışmalar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mart 2018)
Bugün alacağınız bir haber sizi oldukça etkileyebilir. Bu haberi ailenizden birinden saklamanız gerekiyor. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed