Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Ortağınız ve partnerinizle aranızdaki finansal sorunlarda biraz daha dengeyi korumanızda fayda vardır. Zira her söyleminiz esnasında bu tür konuları ortaya dökmeniz insanların sizden uzaklaşmalarına neden oluyor. İlişkilerdeki uzlaşmayı sağlamak adına biraz daha yapıcı davranışlar içinde olabilirsiniz
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Bugün, katı olmamaya ve özellikle uzun vadeli konularda esnek davranmaya özen göstermelisiniz. Fiziksel bakımdan kendinizi aşırı zorlamaya meyilli olabileceğiniz bu dönemde sağlığınızı ihmal etmeyin. Girişimleriniz konusunda ısrarlı olabilirsiniz. Bugün geçmişinize dönük olabilir ve ailevi konularda hassaslık gösterebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Kartınız Dünya... Değişim yaşıyor ve kendinizi bulutlar üzerinde hissediyorsunuz. Sevdiklerinizin yanında olmak ve onlarla birlikte vakit geçirmek en büyük arzunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Günlük sıradan işlerinizi “nasıl daha verimli bir şekilde düzenlerim” diye düşünebilirsiniz bugün. Ya da sizden tecrübesiz bile olsalar, objektif bir biçimde doğru iş düzenini diğer yakın arkadaşlarınızın ağzından da dinleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
İçinde bulunduğunuz dağılma sürecini aşıyor, kendi içinizde hesaplaşmalar yaşıyorsunuz. Bir süre daha kabullenme içinde kalmalı, gereksiz risk almaktan kaçınmalısınız. İş hayatında sizi zorlayan konulara odaklanmak yolu ile zamanı iyi değerlendirin. Çeşitli fedakarlıkların devam ettiği bu süreçte ruh sağlınızı korumakta yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Bir konuda sizinle değişik görüşte olan birini dikkate almanızda yarar olabilir. İş hayatınızda bir iki gün içinde bir taşınmanın kritiğini yapacaksınız.Bu taşınma işinin işlerinize büyük katkısı olacağı inancındasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Bugün iyi bir haber alabilirsiniz. Geçici bir çözüm sizi rahatlatacak. İki yakanız bir araya gelmiyor. Bir açığı kapatırken, başka bir yerden yeni bir açık veriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mayıs 2018)
Yaşayacağınız bir olaya aşırı duygusal tepki verebilirsiniz ve bunun sonuçları sizin için üzücü olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed