Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2019)
Hedefe ulaşmak için birleşme arzunuz da ön plana çıkıyor. Arkadaşlık, nişan ve evlilik gibi konular gündemde olacaktır. Belki daha önceki dönemde taraflar, bu tavırlarını açıklıkla göstermemiş olabilirler. Fakat bugün sert tavır ve tutumlarla oldukça çok karşılaşabilirsiniz. Bugün, sizi uzun zamandan beri düşündüren bir işi şaşılacak derecede kolay şekilde halledebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mayıs 2019)
Sezgilerinizin kuvvetli olacağı ve hem maddi hem de manevi anlamda çeşitli kazançlar elde edebileceğiniz bir gündesiniz. Bu yüzden el attığınız işlerde başarı şansınız yüksek. Ancak zevk ve eğlenceye karşı da zaafınız var. Bu isteklerinizi frenlemelisiniz. Gün sonuna doğru dostlarınızdan alacağınız bir davet olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2019)
Hatalarınızdan ders çıkarmıyorsunuz. İnsanlar inadınızla uğraşmamak için her dediğinize tamam diyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2019)
Bugün karşılaşacağınız kişi hayatınızı her anlamda değiştirecek. Bu sizin için önceleri zor olsa da ilerleyen zaman içinde benimseyeceksiniz. İşinizi biraz daha ciddiye alın. Bilgi dağarcığınızı genişleterek dünyaya yeni bir pencereden bakmayı deneyin. Çevrenizdeki insanlarla daha çok diyalog kurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2019)
Gezip görmek ve yeni şeyler öğrenmek hevesiyle güne başlayacaksınız. Özgürleşme ve kişisel gelişim konuları önceliğiniz olabilir. Ancak öğle vakti işe dair konular öne çıkmaya başlayacak. Kariyeriniz açısından oldukça önem verdiğiniz çalışmalarınızla ilgili önemli gelişmeler gözüküyor. Dikkatinizi işinize vermeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mayıs 2019)
Ekip olarak biraz fazla yoruluyorsunuz, ama bu eforun size getirileri tatminkar olduğu için aldırmıyorsunuz. Bugün yine iyi gelişmeler var. İş potansiyelinizin artması, iş yerindeki ilişkileri de olumlu etkiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2019)
Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mayıs 2019)
Yeni yatırımlar yapmak isteğinde olabilirsiniz. Kaynaklarınızı değerlendirirken ani kararlar vermeyin. Çünkü fırsatlar kadar büyük risklere de açık bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mayıs 2019)
Sağlığınızla ilgili konulara dikkat etmiyorsunuz. Bugün midenizle ya da sindirim sisteminizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed