Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2021)
Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için daha açık ve gerçekçi bir yaklaşım sergilemeniz gerekiyor. Evinizde ve yaşadığınız yerde yapacağınız bazı yenilikler imajınızı güçlendirebilir. Bu aralar özel konularınızı kendinize saklamalı ve kimseye dedikodu malzemesi olacak bilgiler vermemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Nisan 2021)
Bilinçaltınızda uzun süre hareketsiz kalan düşünceler bu sıralar hareketlilik gösterebilir. Bu yüzden duygusal yargılara ve yorumlara oldukça elverişlisiniz. Kendinizi geliştirme anlamında kendinize ayırmaya çalıştığınız zamanı, belli önemler taşıyan başka uğraşlarla doldurmak durumunda kalabilirsiniz. Bu konudaki tercihlerinizde güçlükler çekeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2021)
Kartınız kardeşlik... Macera tutkunugibisiniz adeta. Hayalleriniz derin.Nihayi soruları kendinize dahisoruyor fakat cevap veremiyorsunuz.Bu sizler için geçici süreç.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2021)
Erken saatlerde söylemek istediklerinizi toparlamakta zorlanabilirsiniz. Konuşulması, yazılması ve ifade edilmesi gereken şeyler için günün ilk yarısını kullanmayın. Sözleriniz doğru anlaşılmayabilir hatta tenkit bile edilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2021)
Yaratıcı konular ve keyif aldığınız uğraşlar sizi tatmin ediyor. Sevdiklerinizle ilgili konular hayatınıza farklı renkler de taşıyabilir. Duygusal açıdan canlı olmanız sevgi ilişkilerinde harekete geçeceğinizi gösteriyor. Keyiflere gidecek harcamalar ise abartılmamalı. Zira iş hayatında yaşadığınız belirsizlikler aynı zamanda kazançlarda kısıtlamalara yol açmakta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Nisan 2021)
İş yaşamının kurallarını koşulsuz kabul edenlerdensiniz. Bu nedenle çalışma hayatınızın birtakım çelişkilerini kural gereği sayıp az üzüntü çekiyorsunuz. Çalışkanlığınız, azimkarlığınız göz dolduruyor. Yakın zamanda bir ödülünüz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2021)
Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Nisan 2021)
Maddi konularda dikkatli değilsiniz. Parasal açıdan sıkıntılı bir dönemdesiniz. Evinizdeki misafirler de hesapsız harcamalarınıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Nisan 2021)
İlgisiz kalmaya çalışarak uzak durduğunuz uzlaşmazlık, şu günlerde sizin acil müdahalenizi gerektirebilir, hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed