Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2021)
Belli maceralara atılmadan önce sonuçlarını doğru öngörmenizde fayda var. Risk almanız durumunda kendinizi tartışmaların veya istenmedik ortamların ortasında bulabilirsiniz. Sizden ilgi göremediği için şikayetçi olan kişiler var. Bu kişilerle ilgilenmenin tatminkar sonuçları olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Ocak 2021)
Zihinsel olarak kendi hatalarınızı görecek, gerekirse düzeltebilecek ve ayrıntıları daha iyi anlayabilecek hale geliyorsunuz. Sağlık açısından geçtiğimiz günlere göre daha hassas durumdasınız, özellikle üşütme ve hava değişimlerine karşı önlemler almalı ve sağlığınıza daha fazla dikkat etmelisiniz. Bununla beraber sağlık konusunda aşırı tehlikeler karşısında değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2021)
AŞK: Özgürlüğünüze çokdüşkünsünüz ancakkendinizi bugünlerde birazdisiplin etmeniz gerekiyor.Partneriniz sizi merakediyor. Ona karşı çokumarsız davranıyorsunuz.PARA: Maddiyata düşkünlüğünüzoldukça belli oluyor ancak bugünlerdealışverişe çıkacak keyfiniz yok.SAĞLIK: Yeşil yapraklı sebzelerden bolbol tüketmeniz gerekmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2021)
Bugün hayata dair kaygılarınızı bir kenara bırakın. En azından maddi olanları unutmaya çalışın. Siz çabaladıkça daha fazlası geliyor mutlaka. Ama ailenin her şeyden önemli olduğunu görüp varlıkları için şükredecek potansiyeliniz de var. Bu sizi daha güçlü kılacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2021)
Özgün ve yaratıcı düşüncelerle hareket etmektesiniz. Başkaları ikna edebileceğiniz bu dönem eğitimde başarılı sonuçlar bekleyebilirsiniz. Düşünsel alanda hayatınıza giren yenilenmeler, yakın çevreden gelecek destekler sizi harekete geçirecektir. Bu arada ortak çalışmalarda hareketli zamanlar içindesiniz. Geleceğe dönük planlarınızda iyimserlik söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Ocak 2021)
Duygularınızdan bağımsız davranamadığınız için sık, sık hayal kırıklığı yaşıyorsunuz. Arkadaşlık ilişkileriyle iş ilişkilerini karıştırmak, bazen çalışma yaşamınızı zorlaştırabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2021)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Ocak 2021)
Bugünlerde sizden belli miktarda bir maddi destek istenebilir. Yeterince güvenli görmediğiniz ilişkilerde bu tür alışverişlere kapalı olmanıza karşın, bu isteğe pek soğuk yaklaşmayacaksınız. Bu konuda iyi düşünmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Ocak 2021)
Bu hafta çekişmelerden uzak durmanızda yarar var. Bir, iki gündür sinirleriniz biraz gergin. Bu gerginlik size yanlış işler yaptırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed