Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2021)
Genel hava uzlaşma ortamı yaratmaktan veya belli anlaşmaları desteklemekten uzak görünüyor. Belli belirsiz misilleme tavrı gibi anlaşılabilecek davranışlardan uzak durun.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Temmuz 2021)
Yeni alanlarda girişim yapmak için istekli ve cesaretli olabilirsiniz. Bugün hareketini sürdüren Merkür iletişiminizi güçlendirirken zihinsel potansiyelinizin arttığını gözleyebilir ve eğitim konularında arzu ettiğiniz gelişmeyi sağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2021)
İş hayatınızdaki olumsuzluklar yüzünden son derece huysuz oldunuz. Çabuk sinirlenmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2021)
Birlikteliğinizde kısa süreli de olsa birsorun yaşanabilir. Çünkü kendinizegüvenmiyor, çevrenizden gelen tavsiyeleride reddediyorsunuz. Bu tutumunuzudeğiştirmelisiniz. İşyerinizde yaşanantartışmalardan uzak durun. Yakın bir dostunuzlayaşayacağınız tartışması keyfinizi kaçırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2021)
İş hayatında dikkatli olmanız gereken bir gün. Bazı dikkatsizlikler size sorun getirebilir. Artan iş baskıları ve sorumluluklar karşısında daha hızlı karar vermeniz gerekebilir. Bugünlerde yapabileceğiniz çok şey olmalı. Tamamlanması gereken işler karşısında planlı olmalısınız. İlerleyen saatlerde işle bağlantılı grup çalışmaları sizi bira hayli yoracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Temmuz 2021)
Akşam saatlerinde bir iş bağlantınızla ilgili önemli bir görüşmeniz olabilir.İş yerinizdeki çalışkanlığınız ve disiplinliliğinizle amirlerinizin vazgeçilmez elemanısınız ama bu sizi rahatlatmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Temmuz 2021)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Temmuz 2021)
Parasal yönden oldukça rahatsınız. Fakaf çok fazla bonkör olmanız yüzüdnen zaman zaman sıkıntıya düşüyorsunuz. Kendinizi daha fazla düşünmeli, bu kadar verici olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Temmuz 2021)
Duygusal açıdan bir rahatlama yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve duygusal konulardaki şanslarınızı iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed