Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Sosyal çevreniz değiştirme kararı alabilir, arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Ailenizin alacağı bazı kararlar hayatınızı önemli ölçüde değiştirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Bir ilişkinizde fazla vericisiniz. Bunu fark ediyor, kendinizi kullanılmış gibi hissediyorsunuz. Fakat yine de kökten bir tavır göstermenizi engelleyen garip bağlar var aranızda. Arkadaşlarınız arasında epeydir süregelen bir sorun sizi üzüyor ve düşündürüyor. Sorunun kangrenleşmemesi için bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Biraz daha sağduyulu hareket etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Aralık 2017)
AŞK: Aşk hayatınızda katıahlakınız ve disiplininizpartnerinizi korkuttu. Ancak şuanda biraz özgür kalmakisteyebilirsiniz. Tabii sonucunahazırsanız. Partneriniz çok kıskanç.PARA: Çalışmanın sonucunu heralanda alıyorsunuz. Sizler bedensel olarak değilzihinsel güçle para kazanıyorsunuz. Paranız bugünne artacak ne azalacak. Fazla harcama yapmayın.SAĞLIK: Fazla inatçılık nedeniyle bir hayligerginsiniz. Biraz fiziki egzersiz yapmanız lazım.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Evde yapılan bir hareket sizi çileden çıkarıp tepki göstermenize neden olabilir. Hemen harekete geçip can yakıcı olmak yerine önce dinleyip anlamayı deneyin. Belki sizi kızdıran şeyin size zararvermek gibi bir amacı yoktur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Parasal açıdan sizi daha temkinli olmaya iten koşullar var. Kaynaklarınızı korumak adına daha tutarlı kararlar almalısınız. Zira bu günlerde aşırı ve dengesiz harcamalar yapılabilir. Bütçenizi yeniden tanzim etmek, iş hayatına odaklı olmanızda yarar var. Çalışma yükünüzün arttığı bu günlere daha planlı hareket etmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Aralık 2017)
İş hayatınızda başarılı bir dönemdesiniz. Fakat iş ortamınızda bazı hoşlanmadığınız gelişmeler olmakta. Özellikle bir iş arkadaşınızla ilişkiniz sizi çok geriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Maddi konularda da genel anlamda ihtiyaç hissettiğiniz güvence isteği maddi konularda ki tutumlarınızda da kendini gösterecektir. Bugün maddi konularda daha çok istikrarlı davranmayı tercih edecek ve gereksiz masraflardan kaçınacaksınız. Evinizi ilgilendiren konularda harcamalar yapmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Aralık 2017)
Yoğun bir gün. Elinizde bitirecek çok iş olabilir. Günlük düzeninizi gözden geçirip sağlığınıza özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed