Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün neşeli insanlarla hareketli saatler geçirebilirsiniz. Dışınızda gelişen birtakım gelişmeler, aile ilişkilerinizde beklediğiniz olumsuzluklara neden olmayacak. Yaşanmış bir olayla alakalı sessiz hesaplaşmalar söz konusu. Dışa vurulmayan karşılıklı gerilmeler var. Yakında pek istekli olmayarak, önemli kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: İlişkilerinizde bugün pekfazla samimisiniz. Sıkı sıkıyabirbirinizin elini tutarak sankikenetlenmiş gibi çevrenize havaatacaksınız. Ancak sevdiğinizinhayatı ile ilgili çok temkinli vemeraklı davranıyorsunuz.İŞ: Kendinizi ortaya koyuyor ve iş arkadaşlarınızınhakkını savunuyorsunuz. Bu güzel huyunuztaktire şayan. Başladığınız gibi bitirmelisiniz.Önemli kararlar sizin sayenizde alınacak.SAĞLIK: Ses kısıklığı oluşabilir. Nane çayı için.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Size yapılacak bir sürpriz hayatınızın büyük ölçüde değişmesine sebep olabilir. Yaşadığınız mekanı değiştirme planlarınız netleşiyor. Ev içinde yaşanan tartışmalarda biraz daha sakin olmaya gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Hayatınıza yeni bir sayfa açılıyor ve beklentileriniz yeniliyor. Çok yeni deneyimler, yaratıcı konularda radikal kararlar almaya heveslisiniz. Sizi canlı tutan sosyal ilişkiler üzerinden yeni keyifler yaşayabilirsiniz. Duygusal ilişkilerde daha benci olabilir, özgürlük duygunuzu abartabilirsiniz. Aşırı uçlardan kaçınmalı ilişkilerinizde paylaşımcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş yaşamınızda son derece verimli sonuçlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Enerjinizi sizin için öncelikli alanlara yönlendirebilecksiniz ve bu konuda başarılı olacaksınız. Yeni girişim kararları alabilirsiniz ve girişimlerinizde son derece hızlı davranmayı tercih edeceksiniz. Kararlı davranışlarınız ve zihninizin oldukça iyi çalışması kararlarınızda başarılı olmanızı sağlayacaktır. Çevrenizdeki insanların takdirini kazanacaksınız ve dikkati çekmeyi başaracaksınız. Yeni girişimler için uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Aşkı belli ölçülerde dağınık yaşamak sizi daha mutlu edebilir. İş ilişkilerinizde hazırlıklı olmadığınız birtakım gelişmeler, ivedi kararlar almanızı gerektirebilir. Hassas olduğunuz bu gün kişisel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Dikkatli para harcamaya çalışıyorsunuz, fakat kolay olmuyor. Aile içindeki harcamaların denetimi kırılmalara yol açabiliyor. Umut bağladığınız bazı para kaynakları, bugünlerde hareketlenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve hoş sürprizler yaşayabilirsiniz. Bu konuda girişimlerinizi dikkatli bir biçimde yaptığınız takdirde olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed