Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Kendinize koyduğunuz hedeflerin ayaklarının yere bastığından, koşulların, sizin yeteneklerinizin, tecrübenizin veya olanakların bu hedeflere ulaşmanızı sağlayabileceğinizden ya da bitirdiğinizi düşündüğünüz işlerin tam olduğundan gerçekten emin misiniz? Zira, bazı konular yeniden değerlendirilmeyi gerektiriyor olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tamamlanılması gereken işler tamamlanabilir, ihtimal verilmeyen bazı durumlar da gelişmeler sağlanabilir veya onarılması gereken şeyler varsa onarma ihtimali mevcut. Başak burcundaki Ay, detay ve ince işçilik gerektiren işler açısından en iyi şekilde kullanabileceğimiz bir güne işaret ediyor. Tamir, tadilat ve ev işleri için de kullanabileceğimiz bir gündeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Bugün oldukça duygusal olacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı yaklaşımlarınız oldukça sıcak ve samimi olacak. Bugün sorunlu olduğunuz insanlarla sorunlarınızı halledebilme fırsatı bulacağınız ve sorunlarınızı ortadan kaldırmayı isteyeceğiniz bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Ne istediğinizi bilen, kendinden emin bir duruşunuz var. Bu iş ve aşk hayatınızda sizi seçkin kılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Sporla ilgilenenler bugün sağduyuyla hareket etmelidir. Duygusal anlamda son zamanda hayal kırıklığı yaşayanlar müjdeli haberler alabilir. Bir gayrimenkulünüzü satın almak isteyenler olacaktır. Mantıklı bir pazarlıkla bu durumu değerlendirin. İşinizdeki olumsuzluklar bitiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Kendinizi daha yaratıcı ve spontan bir şekilde ortaya koymaktasınız. Çok farklı konuların öne çıkması ile size farklı deneyimler getirecek gelişmelere artık daha yakınsınız. Yeni kişilerle olan bağlantılarınız yurt dışı yolculuklarınızı hızlandırabilir. Görüş ayrılıklarının aşılacağı, eğitim hayatınızı yenileyen olanaklar sayesinde iyimserlik kazanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Bugünlerde arayışlarınızı erteleyebilir, yeni doyumlarla daha huzurlu bir ortama kavuşabilirsiniz. İşinizle ilgili yeni arayışlar içinde olmanız, daha çaplı iş ilişkilerini gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Amirlerinizle münakaşa edebilirsiniz. Bu münakaşalarınızın sebebi de, arkadaşlarınızla yaşadığınız olumsuz gelişmeler. Etrafınızdaki iş arkadaşlarınızla konuşurken biraz daha dikkatli olun. Sizin açık sözlülüğünüz kimi zaman kırılmalarına neden olabiliyor. Parasal durumdan çok sıkışıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Yakında küçük bir para haberiniz var. Para sıkıntınızı belli bir zaman en ekonomik biçimde yaşamayı becererek en aza indirdiniz. Bunun sizde bir alışkanlığa dönüşeceği umudunu taşıyorsunuz. .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ekim 2019)
Bugün son derece yoğun geçerken, dikkatli olursanız birçok probleminize de çözüm bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed