Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Belli konulardaki düşünceleriniz ya da pozisyonunuz değişebilir. Bu konunun parçası olan diğer kişileri de bilgilendirmelisiniz. Fikirlerinizi paylaşmanız durumunda ilerlemek için ihtiyaç duyduğunuz desteği alabilirsiniz. Kurallara uygun davranılması ve adil iş bölümüne önem verilmesi halinde ilişkiler ve iş birlikleri kanalıyla fırsatlar söz konusu olabilir. Yardım teklifleriniz maddi getirisi olan durumlara dönüşebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Çok sağduyulu olmanız gereken bir gününüzdesiniz. Artık zamanı geldi de geçti, diye düşündüğünüz bazı kararları bu günlerde alabilirsiniz. Kararlarınızdan olumsuz etkilenecek olan kişilerin sergileyeceği ön rahatsızlıklar, sizi biraz düşündürebilir. Çevrenizde oluşan birtakım guruplaşmaların, zararsız görünümünün altında ilişkileri yıpratacak taraflar görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2020)
AŞK: Hayatınızda cinselliğe değilsevginin gücüne yer açıyorsunuz.Bunun için elinizden geldiğincesabırlı davranıyorsunuz.Sevdiğiniz kişiyi kazanmanızınen büyük sebebi bu olsa gerek.İlişkiniz dozunda ilerliyor.İŞ: Bugün çok yavaş hareket ederek işlerinizizamanında yetiştiremiyorsunuz. Aklınız örümcekağı gibi olmuş ve karmaşık duygular içindesiniz.SAĞLIK: Kendi kendinizi çok dinliyor, olmayacakhastalıkları aklınıza takıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Doğru ve iyi niyetli insanlarla bir arada olduğunuzu görebilmek için iyi bir gün. Karşı tarafın cömertliği ile sizinki aynı doğrultuda. Sevgiyi gösterme şekliniz farklı olabilir ama bu birlikteliklerin hakkını yemeyin. Eşinize bağımlı olduğunuz konuları da kısıtlanma olarak algılamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Kariyerle ilgili konuları daha fazla ciddiye almalısınız. İş hayatında gerçekçi olmanız gereken bugün daha fazla çaba sarf etmeniz gerekecek. Tamamlanması gerekli işler yanında, yeni görevlerin sizi motive etmesi söz konusu. Ãœstlerle ilişkilerin hızlı ilerlediği bu dönem önemli gelişmeler olabilir. Başarılarınızı öne çıkarmanız kolaylaşacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Önümüzdeki günler içinde, ciddiye alınacak görüşme önerileri var. Sağlam ilişkiler size güven veriyor. Geleceğinize yönelik beklentileriniz, bu ilişkiler içinde canlılık taşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2020)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Çok kısa bir süre içinde, uzun süredir umut bağladığınız beklentileriniz gerçekleşebilir. Aldığınız destek sizi epeyce rahatlatıyor, ama bir an önce ayaklarınızın üzerinde durmayı istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ekim 2020)
Eğlenmeyi, yeni yerler görmeyi çok seviyorsunuz. Partneriniz bunları sevmekten başka, bunu çok iyi değerlendirmeyi de biliyor. Ona ayak uydurmaya gayret göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed