Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2019)
Kaldırabileceğinizden fazla sorumluluk yükleniyor ve aynı anda çok fazla işle ilgileniyor olabilirsiniz. Daha ölçülü ilerlemekte fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Eylül 2019)
Fiziksel bakımdan formda oluşunuz, kendinize olan güveninizi arttırıyor. Arkadaş çevresinde oluşabilecek beğenilere açık olduğunuz bir gündesiniz. İhtiyaçlarınız sizi her zamankinden daha çok yönlendirebilir ve zaman zaman ailenizle ilgili huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. İletişimci yapınızı ön plana çıkartmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2019)
Kartınız Anahtar... Merhametli ve gelişmiş duygularınız vicdanınızın biraz daha fazlalaşmasına neden oluyor. Hayatınızda verdiğiniz önemli kararlar çevrenizdekileri de etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2019)
Size yaklaşıp açılmaya çalışan insanlar için açık kapı bırakmanızın tam zamanı. Siz de katı tutumunuzu bırakıp onlara ayak uydursanız neşeli anlar yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin sorunlarıyla yakından ilgilenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2019)
Kişisel konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yaşam tarzınızda önemli değişimler meydana gelebilir. Bazı sağlıksız alışkanlıklarınızı terk edebilirsiniz. Keyiflerinizle ilgili köklü bir anlayış değişikliği yaşama ihtimaliniz var. Sağlıklı beslenme ve spor konularında somut adımlar atacaksınız. Kararlılığınızı koruyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Eylül 2019)
İş çevrenizdeki insanlara karşı saygıdan eksik etmiyorsunuz ve çok seviliyorsunuz. Bu sayede kendinize geniş bir iş çevresi edindiniz ve kariyeriniz konusunda önemli bir adım attınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Eylül 2019)
Kişisel konularda öne çıkmak ve dikkat çekmek için uygun bir gün. Partnerinize karşı istekleriniz konusunda açık davranmalı ve açıklayıcı olmalısınız. Ortaklık türü ilişkilerde birtakım engelleriniz var. Bunların üzerine gitmeniz için, önümüzdeki günler doğru zamanlama olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Eylül 2019)
Kazancınız size yetiyor, ama gerek iş yaşamınızda gerekse aşk yaşamınızda büyük paralara gereksiniminiz var. Bunlar göz önüne alındığında ciddi para sıkıntısı yaşadığınız anlaşılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Eylül 2019)
Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirdikçe, kendinizi bazı değişikliklere hazır hissettikçe daha mutlu olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed