Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2019)
Ayrıntılara önem vermemeniz ve aşırı bir cesaretle işe atılmanız genelde zarar getiriyor. Bazı kazançlar da elde edebilirsiniz ama gereksiz rizikolara girmemelisiniz. Sosyal açıdan genelde olumlu bir dönem geçirebilirsiniz. Duygusal ve iyimser davranışlarınız çevrenizdekilerle olumlu ilişkiler geliştirmenize yardımcı olacaktır. Yabancı kişilerle de olumlu iletişimler kurabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Kasım 2019)
Bugün zamanınızı dinlenerek ve sorunlarınızdan uzaklaşarak değerlendirebilirsiniz. Özellikle iş konularından uzakta kalmak isteyeceksiniz. Arkadaşlarınızdan birisi gün içinde sizden bir yardım bekleyebilir. Siz ona yardımcı olabilmek için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2019)
AŞK: Bugün hayal kurmaya çok fazla zaman ayıramayacaksınız.Çünkü aşk konusunda günü nasıl tamamladığınız belli olmayacak. PARA: Tutumluluk duygularınız bugün çok kabarık. Düne kadar geçim stresi yaşamanız maddi sıkıntılarınızı yansıtıyor. Maddi yönünüzdeki ilerlemeler az da olsa rahatlamanıza neden olacak. SAĞLIK: Şekere ve çerezlere ilgi duyduğunuz bir gündesiniz. Bunları fazla tükettiğinizde hiç şüphesiz karaciğerinizle ilgili sorunlar oluşur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2019)
İş başvurusu görüşmelerinde rahat tavır sergilemeniz iş verenle aranızda pozitif bir bağ oluşturabilir. Uzun süredir evlilik hayali kurduğunuz kişiyle tanışma fırsatı doğabilir. Bu durumu iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2019)
Günlük rutinler, iş ortamında sizi bağlayan işler sürüyor. Daha pratik hareket etmeniz size gereken zamanı kazandıracaktır. Bu şekilde eldeki işleri tamamlama şansınız olacak. Gün ortasından sonra ikili ilişkiler ve ortaklaşa konular üzerinde yoğunlaşacaksınız. Süregelen anlaşmaların aksayabileceği şartları dikkat almalısınız. Verilen sözler yerine getirilemeyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Kasım 2019)
Çok ortada, anlaşılır olan haklılığınız, bir problemle ilgili tartışmanızı kısa sürdürecek. Birtakım düzenleme işinde, değişik görüşleri olan biriyle ortak çözümler üretebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2019)
Aşkı belli ölçülerde dağınık yaşamak sizi daha mutlu edebilir. İş ilişkilerinizde hazırlıklı olmadığınız birtakım gelişmeler, ivedi kararlar almanızı gerektirebilir. Hassas olduğunuz bu gün kişisel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Kasım 2019)
Şahsi harcamalarınızı da kısmanızda yarar var. Daha ekonomik yaşamak, masrafları en aza indirmek istiyorsunuz. Ama aile içinde buna yönelik aldığınız kararlarda, çifte standart uyguladığınız düşünülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Kasım 2019)
Bir konuyu, aceleci biri olmanıza karşın, gereğinden fazla ağırdan alıyorsunuz. İhmal ettiğiniz bu konuya dikkatinizi çevirmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed