Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Nihayet aileniz ve kendi evinizde huzur bulacağınız çok güzel etkiler altındasınız. Bugün kendinizi manevi anlamda rahat hissetmek için ve gereken huzuru yaşam yolunda yakalayabilmek için şu an'a kadar neler yaptığınızı ve size karşı neler yapıldığını tek tek hatıra defterinden geçirmek isteyecek ve bu konuda yaptığınız yanlışlara gönül gözüyle bulabileceksiniz. Başkalarını memnun etmek adına vazgeçtiğiniz duygularınızı tekrar harekete geçirecek ve bugünden sonra daha farklı bir kişi olmaya karar vereceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Mart 2018)
Günlük olayları günü gününe takip etmek çevrenizdeki insanların tavır ve davranışlarını izlemek ve yapacağınız işleri düzenlemek zorundasınız. Ancak tüm bunları yaparken ani karar ve uygulamalardan vazgeçmelisiniz. Duygularınızı frenlemeli ve akılcı yöntemler geliştirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Mars'ın etkisinde olduğunuz bugün, çevre iletişiminizde bir hayli uyum gözlenmekte. Olumsuzluklara kendinizi kapatmış durumdasınız. Sevgi söz konusu olduğunda aşamayacağınız engel yok gibi. Tatlı diliniz sayesinde insanlar tarafından çok seviliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Bugün sağlığınıza biraz özen göstermeye çalışın. Aileden birinin rahatsızlığı nedeniyle bir takım fedakârlıklar yapmanız da gerekebilir. Daha sağlıklı ve özenli bir yaşam için yeni duyacağınız tavsiyelere kulak vermeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Biraz içe dönük olmak ve yalnız kalmaktan yanasınız. Ancak evde yapılması gereken işler ve fedakarlıklar buna izin vermeyecektir. Zira yerleşimle ilgili konularınızda bazı belirsizlikler söz konusu. Net karar almakta zorlanabilirsiniz. Eldeki maddi kaynakların daha temkinli kullanılması gereken şartlar dikkate alınmalı. İşte organize olunması gereken gelişmeler yorucu olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Mart 2018)
Aşırı çalışmak iş motivasyonunuzu arttırsa da sağlığınızı fazla zorlamayın. Daha fazla başarılı olmak isteyebilirsiniz. Desteğe ihtiyaç duyabileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2018)
Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Mart 2018)
Planlarınıza kısa sürede ulaşmak isteyeceksiniz ve bu doğrultuda çalışmalar yapacaksınız. Parasal konuları bugünlerde eskisine nazaran daha önemsemeye başladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Mart 2018)
Sevinçli bir haberiniz var. Bu haberle yaşamınızda köklü değişiklere yelteneceksiniz. Ama haberin gerçeğe dönüşmesi biraz uzayacak gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed