Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2019)
Enerjinizi doğru yönlendirirseniz çevrenizdeki insanların ilgisini çekecek ve onların sempatisini kazanacaksınız. Arkadaşlarınızın eğlenme tekliflerini kabul edin zararlı çıkmazsınız. Duygusal ilişkilerinizde oldukça başarılısınız. Duygularınızı açıklayabilir ve beklediğiniz karşılığı bulabilirsiniz ancak sizi çekemeyen kişilerin de araya girmeleri ihtimali var. Böyle bir duruma karşı da önleminizi almalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Mart 2019)
Bugün kendinize ayırabileceğiniz güzel günlerin planı içindesiniz. Sakin ve kararlı bir gün geçireceksiniz. Öncelikle günlük işlerinizi tamamlayacak,dostlarınızla çeşitli sosyal faaliyetlere katılacaksınız. Yakın bir arkadaşınızla aranızda kara bulutlar dolaşıyor. Onunla ilişkinizi şimdilik askıya aldınız. Her ikinizin de sağlıklı bir karara varmanız için belirli bir süreye ihtiyacınız olduğuna inanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2019)
Duygularınızla hareket etmeniz size zarar verebilir. Biraz da mantığınızla hareket edin. Strese bağlı olarak hormonal dengeniz bozulabilir. Önlem almalısınız. Kendi çıkarlarınızı ve menfaatlerinizi kollamayı başarıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2019)
İç dünyanıza çekilip kendi kendinizle baş başa kalmak için uygun bir gün olabilir. Sosyal olacağınız mekânlardayken yaşanan olayların ruhen sizi ne kadar doyurduğuna bakın. Buna hizmet edecek şekilde yaşamaya gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2019)
Yeni sorumluluklar ve iş hayatında yenilenmelerin öne çıktığı söylenebilir. Dikkat çekici gelişmeler hızlanırken, önemli görevler gündemde olacak. Başarılarınızın toplum tarafından görülebileceği fırsatlar bulacaksınız. Aynı zamanda üstlerle ilişkiler bu dönem olumlu bir süreç geçiriyor. Ancak eve ait fedakarlıklar ve yükler unutulmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Mart 2019)
Bir iş arkadaşınızın özel yaşamındaki sorunlar hepinizin ortak sorunu oldu adeta. Sizden hem iş konusunda hem de özel sorununu çözmesi konusunda destek istiyor. Siz de bu desteği esirgemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2019)
Aşk yaşantınızdaki dalgalanmalara gereken önemi vermediğinizi kabul etmelisiniz. Bu alanda konsantrasyonunuzu çok çabuk yitiriyor olmanız sevgilinizi endişelendiriyor. Üzerinizde karabulutlar geziyor. Sizi alt etmek isteyen iki rakibiniz var. Bunlar özellikle iş çevrenizden olabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Mart 2019)
Uzak bir yerdeki para tartışmasının içindesiniz. Bu tartışmada nasıl bir rol içinde olduğunuz belli olmuyor. Önümüzdeki günlerde bu konuyla ilgili alacağınız haberle her şey ortaya çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Mart 2019)
Arkadaşlar arasındaki ciddi, köklü nedenleri olan bir tartışmada tarafsız olma niyetindeyken, farkında olmadan taraf oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed