Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Özel yaşamınızda yaşadığınız bazı zorluklar aslında ilişkinizi daha da iyi anlama noktasında sizlere yol gösterici olacaktır. Zorluklar karşısında birbirinize ne kadar bağlanıp kenetlendiğinizi görmek sizleri birbirinize daha da bağlayıcı etkenler arasında olacaktır. İletişimleri koparmayan taraf olmaya dikkat etmeli ve herhangi bir zıtlaşma içerisine girmemeye ayrıca önem vermelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Görevinizin insanları mutlu etmek olduğunu düşünüyorsunuz. Başkaları için bir şeyler yapmak sizi de mutlu ediyor ama herkese yetişemeyince suçluluk duyuyorsunuz. Yaşamın kendinize ayırdığınız bölümü ise mükemmel. Ne istediğinizi iyi biliyor, istekleriniz mutlaka gerçekleştiriyorsunuz. Hayatınıza şimdi de yeni bir uğraş girdi ve müthiş keyif alıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Bugün zamanınızın çoğunu ev ortamınıza ayırarak ev işleri ile ilgileneceksiniz. Bu durum size ayrı bir keyif sunacak. Eski dostlarınız ziyaretinize gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Özel hayatınızda küçük mutluluklar size yetiyor. Fazla bir şey beklemiyorsunuz. Ancak bir süre sonra size yetenler sevgilinize yetmeyebilir. İşinizle ilgili düşündüğünüz değişiklikler doğrultusunda harekete geçin. İş bağlantıları çalışmalarınızın hız kazanacağı, tekliflerin geleceği bir dönem.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Kişisel kazançlarınız yönünde önemli kararlar almaktasınız. Maddi durumunuzu ve bütçenizi muhafaza etmek adına yeni bir yön değişikliği içindesiniz. Ancak aşırı risk ve ortaklıkların getirdiği sorumluluklar sizi yanlış kararlara götürebilir. Önemli olan çalışma kapasitenizi doğru kullanmak, problemlerin kaynağını şimdi bulmak yerinde bir karar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Nisan 2018)
İş ilişkilerinizde kurmak için çok uğraştığınız dayanışmanın, aldığınız sonuçlarda çok payı var. Rehavete kapılmayıp yine de işleri sıkı tutmanız gerekiyor. İşlerin bu kadar çabuk yoluna girmesi zamanlama sorunları doğurabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Her şeye rağmen ilişkiyi ayakta tutma çabalarınız, heyecanınızı diri tutuyor. İşinizde yolunda gitmeyen şeyler var. Talihi fazla zorlamakla hiçbir şey elde edemezsiniz, biraz sabredeceksiniz ve emeklerinizin karşılığını alacağınıza güvenin. Son gülen iyi güler!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Hesabınızı pek bilemediğinizden hep içerdesiniz. Bu günlerde alacağınız müjdeli bir para haberi yüreğinizi ferahlatacak, Bazı açıklarınızı kapatacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Bugün yediğiniz bir şey yüzünden rahatsızlık duyabilirsiniz. Bu yüzden yiyip içtiklerinize dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed