Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2018)
İlişkilerde kıskançlık ve yanlış anlaşılmalar size bazı sorunlar yaşatabilir. Yaptığınız gizli paylaşımlar, sosyal çevrenizle olan ilişkilerinizde sorun yaşamınıza neden olabilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ocak 2018)
Hayatınızdan memnun görünmediğiniz alanlarda, kendinize ve birtakım ilişkilerinize yeniden çeki düzen verme niyetlerine girebilirsiniz. Bununla ilgili beklemediğiniz destekleriniz olacak. Toplum yaşantınızda belirgin canlanmalar var. Girişimciliğiniz ön planda. Karmaşa yaşadığınız konuları belli bir süzgeçten geçirme fırsatları yakalayıp değerlendirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2018)
Kartınız imparatoriçe... Güçlü karakteriyle baskın olan bayan Yay'lar işte genellikle erkek burçdaşlarına fark atarlar. Başarılı kimseler olacak, kıskanılıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2018)
Yeni ortamlara girmek konusunda kaygılar taşıyor olabilirsiniz. Bu kaygıların üzerine gidip yenliklerden ve değişimlerden çekinmenin yersizliğini görmelisiniz. Hukuki bir meselede hak aramak için şanslı gününüzde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2018)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ocak 2018)
İşlerinizi yavaş, yavaş düzene sokuyorsunuz. Son günlerde size sırtını dönen şansınız gittikçe yüzünüze gülüyor. Hafta içinde önünüze yığılan işlerden bazılarıyla sorun yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2018)
Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ocak 2018)
Özel harcamalarınızın bu zamanda çok gerekli olmadığı gibi eleştirilerden rahatsızlık duymamalısınız. Birikimlerinizi aktardığınız yerden fazla umutlu görünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ocak 2018)
Kaygı duyduğunuz bir oluşumu değişik cephelerden ele almanız, kaygılarınızı ortadan kaldırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed