Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Bugün dedikodulara karşı çok dikkatli olmalı, yakın çevrenizle ilgili gizli kalmış konuların açığa çıkmasıyla bazı fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Herkesle her konuda anlaşacaksınız diye kendinizi zorlamak yerine her fikre saygı duymalı aranızda taban tabana zıt olduğunuz kişilerle yollarınızı ayırma yoluna gitmemelisiniz. Çünkü bu hayatta zıtlıklar her zaman vardır ve olacaktır. Aynı gece ve gündüzün olduğu gibi.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Gezegenlerden aldığınız sert etkilerle bugün mesleki ve ailevi konularda zaman zaman zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İletişim ve eğitimle ilgili konularda yoğunlaşma gözleyebilirsiniz. Vereceğiniz ani tepkiler kolayca yanlış anlaşılabileceği için daha ılımlı olmaya bakmalısınız. Yakın ilişkilerinizde daha tutarlı olmanız gerekebilir. Problemleri Merkür ün iletişim konusunda verdiği olumlu destekle aşabileceğiniz söylenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Her araştırdığınız konuyu olumsuz görüyorsunuz. Anlaşılan bugün duygusal gündesiniz. İçinizde biriktirdiğiniz volkanı nereye patlatacağınızı bilmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Eşinizle aşk tazeleme şansı yaratın. Sizin için ne kadar özel olduğunu dile getirmek için ideal bir gün. Bekârlar ise ruh okşayan bir teklif alabilirler. Maddi ortaklıklarda yeni girişimlerle büyüme fırsatı yakalanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Geleceğe yönelik planlar yapmaktasınız. Ancak destek göremeyeceğiniz bu şartları daha temkinli geçirmelisiniz. Ortak çalışmaların getirdiği yükler açısından sizi zorlayan ilişkiler olabilir. Başkalarının yararına çalışmalarda ortak bir bilinç geliştirebilirsiniz. İlerleyen saatlerde kontrol edemediğiniz konular duygusal olarak sizi kısıtlayacaktır. İyimserliğiniz sizi koruyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Ailevi sorunlarınızı kendinizi işinize vererek unutmaya çalışacaksınız. Ancak zaman zaman dikkat dağınıklığı da yaşayacaksınız. Özel sorunlarınızı iş arkadaşlarınıza anlatmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Harcamalarınızdan ufak kısıntılar yapmak sizi daha da rahatlatabilir. İhtiyacınız olan bir alış verişi bugünlerde yapmayı düşünebilirsiniz. Bugünlerde parayla ilgili fazlaca sorununuz yok gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Kendinize duyduğunuz güven, bazı özel durumlarda, almaya çalıştığınız sonuçları güçleştiriyor. Özgüveninizi aşırılıklardan korumanız birtakım becerilerinizi daha da netleştirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed