Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Yurtdışı, ticaret, eğitim ve pazarlama ya da medya ile ilgili işleriniz var ise önemli gelişmeler yaşanabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Aile içinde henüz önemsenmeyen sorunların üzerine gitmek için hareketlenebilirsiniz. Bugünlerde ilişki konularında hassassınız. Bazı dengeleri oturtabilmeniz bu sıralar mümkün. Önümüzdeki günlere örgütlemeye çalıştığınız küçük gezinin sürekli ertelenmesinde bilmediğiniz ve sizinle ilgili olmayan nedenler var. Bunu anlamaya çalışmak yerine, vazgeçme kararı alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Başkalarının desteğineihtiyacınız olabilir. Amabazıhallerdekendinizdeçabalamayıbilmelisiniz.İşbirliğineaçıkolduğunuztaktirdeişlerinizkolaylaşır.-powe
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Cesaret göstermek ise bunu taçlandıracaktır. Kazanç kaynağınız konusunda almayı planladığınız risk için cesareti ortaya koyacak inanç sizin içinizde. Bu inanca güvenin. Sizi, elde etmek istediklerinize emin adımlarla götürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2021)
İş hayatının getirdiği artan yükler grup çalışmalarında kendini gösterecek. Yeni konular ve işten gelecek maddi şanslar bu dönem sizi zorlayacaktır. Biraz sosyal hayatın içinde yer alarak gevşemelisiniz. Öncelik kazanacak sosyal sorumluluk temaları içinde yer alarak ilerleyebilirsiniz. Yeni kişilerle ilişkilerinizde çok daha fazla özenli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Ay ın etkilerini yenilikçi ve hevesli yapınızla belli edebilirsiniz. El attığınız konulara farklı bir gözle yaklaşmanız sayesinde rutin işlerinizi bile hobiye dönüştürmeniz mümkün. Bugün eğitim konularında başarılı olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Aşk hayatınızda gözle görülür bir hareketlenme olacak, eğer bir sevdiğiniz yoksa bu dönem içinde şansınızı zorlamanızda bir sakınca yok. Özverili çalışmalarınız ve tokgözlülüğünüz iddiasız insan görüntüsü içinde olmanıza hiç uygun değil, buna dikkat etmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Uzun zamandır beklediğiniz para bugün nihayet elinize ulaşacak ve maddi açıdan çok rahatlayacaksınız. Bu durum sizde para eğilimi yaratabilir. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Şubat 2021)
Bazı ilişkilerinizde, bazı konularda çok ciddiye alınmadığınızı düşünüyorsunuz. Bu da sizin o ilişkilere daha duygusal bakmanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed