Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Hayatınızda artık işe yaramayan iş ya da konuları elimine etmenizde ve yeni seçenekler için yer açmanızda fayda var. Ufak bir çabayla gününüzü ve hayatınızı iyileştirebilecek değişiklikler yapabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Bugün sizin için zor ve huzursuz bir gün olacak. Özel hayatınızdaki sorunları çevrenize yansıtacağınız ve mutsuzluğunuzu herkese belli edeceğiniz bir gündesiniz. Bir çok konuda dikkat dalgınlığı ve konsantrasyon eksikliği yaşayabilir, yapmanız gereken bazı işleri yapayı ihmal edebilir ya da unutabilirsiniz. Bu kötü ruh haliniz sizi sevenleri çok üzecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Partnerinizi ihmal etmeye başladığınız bugünlerde size olan güven duyguları sarsılabilir aman dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Eşinizle birlikte gireceğiniz çevrelerdenya da gireceğiniz sosyalçevrelerde edineceğiniz partnerlerdendolayı keyifli bir gündesiniz.Okuyup öğrenmek, seyahatler,iletişim yeteneğinizi kullanarakyapılacak işler için uygun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Kendinizi son derece özgür hissediyorsunuz. Hayata daha geniş ve iyimser bakmanız güvenli adımlar atabileceğinizi gösteriyor. Özellikle akademik alanda ortaya koyacağınız başarıyla dikkat çekebilirsiniz. Gün ortasından sonra iş hayatını içine alan sorumluluklara yer açmanız gerekecek. Ev ve iş arasında yaşanacak koşturmacalar sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Bugün işe gelmemek için önemli gerekçeleriniz vardı. Ama gelmekle ne kadar iyi yaptığınızı da geldiğinizde anladınız. Akşama doğru aranızda yapacağınız toplantı sizin için çok yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Parasal açıdan oldukça şanslı bir döneme giriyorsunuz. Beklemediğiniz yerlerden oldukça yüklü paralar alacaksınız. Bu paraları değerlendirme konusunda akılcı adımlar atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirdikçe, kendinizi bazı değişikliklere hazır hissettikçe daha mutlu olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed