Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2018)
İkili ilişkileriniz açısından hareketliliğin yüksek olduğu günler. Yeni ilişki arayıları söz konusu olabilir. Önümüzdeki beş gün boyunca, bazı kararlar alabilirsiniz veya yakın geçmişteki bir olaya ilişkin kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Profesyonel yaşamınızı ilgilendiren yeni bir teklif söz konusu olabilir. Dengeli bir duruş sergilemenizde fayda var! Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Haziran 2018)
Özgürlüğünüzden ödün vereceğiniz korkusu, önünüze kadar gelen bir fırsata negatif bakmanıza yol açıyor. Bu konuda yanılgı içindesiniz. Yeniliklere çok hazır ve katılımcı olacağınız bir dönem. Statükonun tüm alanlarda etkilerine, bu sıralar kapalısınız. Yine de dostluk toplantıları içinde, yeni tanışmalarda fazla ısrarcı olmamanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2018)
Kartınız ölüm... Oldukça başarılı günler geçirmektesiniz ve geçireceksiniz de. Ancak biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız var. Partnerinizle biraz daha ilgilenmelisiniz...
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2018)
Uzak yerlere yapacağınız iş seyahatleri ufkunuzu genişletebilir. Oralarda gördüğünüz teknolojilerin ayrıntılarını inceleyip bunları kendi tesislerinize monte edebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki olumsuzluklar sürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2018)
Size iyimserlik getiren konularla ilgilisiniz. Kendinizi geliştirmek yönünde yeni kararlar almak, eğitim hayatınıza yenilikler katmak mümkün. Kısa yolculukların getirdiği stresler ise geçici olacak. İletişim ve hareket içinde olduğunuz bu gün düşüncelerinizi yenilemeniz söz konusu. Yakınlarla ilgili konular daha canlı hale gelirken, ilişkilerden keyif alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Haziran 2018)
Yoğun bir haftaya başlıyorsunuz. Bu yoğunluk gözünüzü korkutmak yerine sizi memnun ediyor. İşlerin artmasının iş güvenliği ve daha iyi kazanç demek olduğunu biliyorsunuz çünkü.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2018)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Haziran 2018)
Para konularında kendinize tam yetki vermişsiniz. Bunun çoğunlukla da yararını görüyorsunuz. Ama böyle bir denetim bazı arkadaşlarınızı sıkabiliyor. Bu sevgiliniz için de geçerli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Haziran 2018)
İşyerinizde bir arkadaşınızla aranızda ufak bir tartışma çıkabilir. Sakin olmaya ve olayları fazla büyütmemeye dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144587 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed