Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Özel yaşamınızda bazı konuları netleştirmek ve bazı davranış şekillerini yeniden belirlemek isteyeceksiniz. Çünkü sevgi konularında bazı tavırlarınız karşınızdaki insana karşı çok fazla abartılı gelebilir. Bu noktada sizler de nerede yanlış yaptığınızı bulmak için biraz beklemede kalıp duygularınızı süzgeçten geçirmeli ve her ne kadar seviyor olsanız da bunu dengeli bir şekilde göstermeniz gerektiğini bilmelisiniz. Ayrıca bu konuda kendinizi daha iyi ifade etmek için elinizden geleni yapmalı ve her zaman karşımızdakinin istekleri doğrultusunda hareket etmemeyi öğrenmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mart 2018)
Yaşadığınız sorunlara akılcı çözümler bulamadığınızı siz de iyi biliyorsunuz. Fakat son günlerde kendinizi çok güçsüz ve yaşadığınız olaylara karşı çok ilgisiz hissediyorsunuz. Bugün sabah saatlerinde alacağınız bir haber aklınızı karıştırabilir. Uzaktaki bir akrabanız sizi ziyarete gelecek. Hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Kartınız Seçim... Hayatınızda sizinle ilgili iş karıştıranları hemen sezmekte üzerinize yok. Özellikle iş alanındaki sorumluluklarınızın fazlalaşması kimileri için kıskanma aracı adeta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Bir becerinizi, bir süredir üzerinde çalıştığınız işlerinizi, sınavınızı, özellikle içinde zihinsel fonksiyonlarınızı devreye sokacağınız noktalar olan gayretlerinizi görücüye çıkarmak için uygun ve destekleyici bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Kendinizi ifade edebileceğiniz pek çok yeni uğraş içindesiniz. Gevşeyebileceğiniz canlı sosyal ilişkiler içinde yer alabilirsiniz. Hobilerinizde değişikliler yaptığınız bu dönem keyifli geçebilir. Sevgi ilişkileriniz adına son derece cesur adımlar atabilirsiniz. Çocuklarla olan ilişkiler ise hayatınıza farklı tonlar katacak. Spekülatif konularda dikkatli olunmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mart 2018)
Çalışma yaşamınızdaki deneyimleriniz, oyunu kuralına göre oynamayı öğretmiş görünüyor. Temponuz ve sabrınızla iş arkadaşlarınız arasında hayranlık uyandırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Hayatın günlük sorunlarıyla çok fazla ilgilenmek sevgilinizle aranızda problemler yaratıyor. Kendinizi günlük işlere çok fazla kaptırmayın. Eğer kalbiniz boşsa çıktığınız bu yolculuklarda tanışacağınız gizemli yabancılar çok etkileyecek. Kendinizi yeni bir aşk macerasının içinde bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mart 2018)
Parasal açıdan bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Bunun yanında bir dostunuzdan beklediğiniz parayı alamayacaksınız. Birlikte olduğunuz insan sizden maddi destek isteyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mart 2018)
Kırgınlıkların önüne geçebilirsiniz, sadece gönül almanız gerekiyor. Yaptığınız şakanın altında, bazı sitemlerinizi sakladığınız düşünülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed