Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Bugün iş hayatınızda alışılagelmeyen bir şekilde aktif ve enerjik olacaksınız. Önünüze çıkan engelleri rahat bir şekilde aşacak ve problemlere kolayca karşı koyabileceksiniz. İşte başarılı olmanız moraliniz üzerinde de etkili olacak ve aşırı çalışmanız gerekmesine rağmen yorgunluk hissetmeyeceksiniz. Duygusal hayatınızda da önemli bir hareketlilik gözleniyor. Eğer bekarsanız sorun yok, ancak birlikte çıktığınız biri varsa kötü sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Çünkü, arzuladığınız kişi ya sizi arzu etmiyor olabilir ya da onunla kaçamak yaptığınız zaman arkadaşınızın çevresi tarafından yakalanabilirsiniz. Bu da gerçek arkadaşınızla ilişkilerinizde büyük yaralar açabilir. Enerjinizi yapıcı ve kararlı bir biçimde kullanacak, başarılı organizasyonlar yapacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Kendinize zaman ayırmak sizi epey rahatlatıyor. Bugün kendinize zaman ayırmak için fırsat bulacaksınız. Yoğun temponuz yüzünden kafanız çok karışıktı. Ama nihayet işler yoluna giriyor. Hayatınızda olumlu değişimler yaşanacak. Güzel günler sizi bekliyor. Huzurlu zamanlar yakında. Artık derin nefes alabilir, güne heyecanla başlayabilirsiniz. Müthiş bir enerji sizi sardıkça saracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Duygularınız sizi ele veriyor.Karşı cinse karşı hassasiyetGösterdiğiniz birsüreçtesiniz. Kıymetinizibilemeyen insanlarıuzaklaştırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Bugün yapacağınız bir konuşma ya da alacağınız bir haber keyfinizi kaçırabilir. Müdahil olabileceğiniz bir durum söz konusu ise durmaya gerek yok. Ancak sizin tamamen dışınızda bir gelişme ise sakin olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Pek çok konuda sizi iyimser kılan gelişmeler içindesiniz. Deneyimlere açık olduğunuz bu günlerde şansın sizden yana olduğu görünüyor. Yabancılarla ilgili konular, özellikle eğitim temaları hakkında yeni bir yön çizeceksiniz. Uzaklardan gelecek haberlerin ise yolculuk planlarınızı etkilemesi söz konusu. Cesaretinizin arttığı bu dönem kararlı adımlar atıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Girişkensiniz. Size iş gösterilmesi gerekmiyor. Çalışkanlığınız ve iş disiplininiz de eklenince çok kısa zamanda iş gösterilen biri olmaktan çıkıp iş gösteren biri olacaksınız. İş yaşamınızı aynı zamanda güzel gün geçirilen bir mekan haline dönüştürebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Özel hayatınızdaki küçük problemleri aşmanız mümkün. Umudunuzu beslemeyi sürdürmelisiniz. Biraz daha alçakgönüllü yaklaşımlar, birtakım hayal kırıklıklarının önüne geçebilir. Son günlerde mesleğinizle ilgili verdiğiniz bazı kararlardan geri adım atmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Bugün ortak paylaşımlarınız için çalışarak maddi kazanç elde edebileceğiniz görülüyor. Kendinizi güçlü hissetmeniz sevdiklerinize maddi destekte bulunma isteğinizi arttırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mayıs 2019)
Aşkı, düşüncelerinizdeki kadar özgürce yaşama isteğinizde karşılaştığınız problemler, bileklerinizi statükoya uzatmanıza neden olmamalı. Kendiniz gibi bir aşığı bulmanız hiç de ihtimal dışı değil; belki de çok yakında.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed