Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Geçmişteki finansal sorunlarınıza çözümler bulmak adına her zaman denenmiş belli yolların dışına çıkmak isteyebilir daha farklı yollar denemek isteyebilirsiniz. Hiç bir risk almadan hayatta ilerlememiz mümkün olmayacağından doğru bildiğiniz konularda cesaretle ilerlemeniz mutlaka sizi başarıya götürecektir. Bu konuda sabırlı olmayı öğrenmeli, kendinizi yaptığınız hatalarla da sevmeyi öğrenmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Bugün yaşayacağınız bir problemi kafanızda çok büyütecek ve olaylara olmadık şekilde sinirli tepkiler vereceksiniz. Öğleden sonra ailenizden birinin sürpriz ziyareti ile şaşırabilir ve mutlu olabilirsiniz. Kafanızda tatil planları var. Fakat işlerinizi bir türlü yoluna koyamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Yeniliklere düşkün kendine güven duyan kişiliğinizle bütünleşerek başarılarınız artış gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Sporla ilgilenenler bugün sağduyuyla hareket etmelidir. Duygusal anlamda son zamanda hayal kırıklığı yaşayanlar müjdeli haberler alabilir. Bir gayrimenkulünüzü satın almak isteyenler olacaktır. Mantıklı bir pazarlıkla bu durumu değerlendirin. İşinizdeki olumsuzluklar bitiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Eve dair ertelediğiniz işlere öncelik vermeniz gerekebilir. Özellikle tadilat gerektiren alanlar sorun çıkarıp sizi çözüme zorlayabilir. Ancak bu sayede evde yalnız kalıp kendinizi dinleme fırsatı da yakalayabilirsiniz. Günün ilerleyen saatleri ise tahmininizden hareketli geçebilir. Ziyaretçi akınına uğramadan işlerinizi halletmeye bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Bugün yapacağınız bir görüşme iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir. Ama siz ilişkilerden şikayetçi bir görüntü vermekten çekiniyorsunuz. Bu görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Özel hayatınızdaki küçük problemleri aşmanız mümkün. Umudunuzu beslemeyi sürdürmelisiniz. Biraz daha alçakgönüllü yaklaşımlar, birtakım hayal kırıklıklarının önüne geçebilir. Son günlerde mesleğinizle ilgili verdiğiniz bazı kararlardan geri adım atmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Genel olarak bir sorununuz yok. Ailenizin bir işinde yaptığınız harcama sizi oldukça zora soktu. Bunu onlara belli etmeme çabanız, sizden bir miktar daha yardım istenmesine neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Daha sabırlı olmayı öğrenmelisiniz. Sabırsızlığınızla kaybettiklerinizin çetelesini tutmanız, sizi tez canlılıktan kurtarabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed