Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2021)
Emlakla ilgili veya evinizi ilgilendiren diğer konulara daha fazla vakit ayırmalısınız. Bugünlerde harcayacağınız zaman, ileride kendinize daha fazla zaman ayırabilmeniz anlamına geliyor. Çevrenizdeki bazı kişilerin asıl niyeti farklı olabilir, kulaklarınızı açmanızda fayda var. Sağlığınız dahil, sahip olduğunuz şeyleri korumalısınız. Sırlar, yanılsamalar veya yalanlar maddi veya özel yaşamınızla ilgili kayıplara neden olabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Şubat 2021)
Bugünlerde kendinizle ilgili korkularınız var. Epeyce zamandır yaşadığınız gerginliğin size bazı taşkınlıklar yaptırabileceğinden, bazı yanlış kararlar aldırabileceğinden çekiniyorsunuz. Aile içindeki ciddi birtakım sorunları çözemiyor oluşunuz, aşk beraberliğinizdeki problemlerle birleşince sizi bunalımın eşiğine getirmiş görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2021)
Bugün aşk konusunda çekingen olabilirsiniz. Ona karşı hisleriniz zaten belli. O sizin açılmanız için ilk adımı atacak, siz sonunu tamamlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2021)
Boş laflara ve iltifatlara kanmayın. Sevdiğiniz kişinin sizin için yaptığı fedakârlıkları unutmayın. Ona karşı saygılı olun. Ticari girişimler için biraz zamana ihtiyacınız var. Aceleci davranırsanız zararlı çıkabilirsiniz. Aile büyüklerinizin tavsiyelerini dinlerseniz işleriniz oldukça kolaylaşır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2021)
Yeni ilgiler ve görüşlerinizi özgürce ortaya koyabileceğiniz çalışmalar devam ediyor. Yakınlarla ilgili konular gün ortasından sonra sizi daha fazla meşgul edecek. Bu yüzden günlük planlarınızı somutlaştırmalısınız. Evde yaşanabilecek karmaşa yerleşime ilgili sorunları içine alabilir. Toprağa ait yatırım planlarınızı destekleyen kaynaklar pozitif yönde gelişecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Şubat 2021)
İş konusunda oldukça sıkıntılı günlerden birisindesiniz. Günlerdir uğraştığınız bir işinizin karşılığını alamadınız. Sürekli bir işiniz olmaması sizi çeşitli yönlerden sıkıntıya sokmakta. İş veren durumundaki kişilerle anlaşamamaktasınız. Biraz daha dış görünümünüze dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2021)
Aşk hayatınızı bir türlü düzene sokamadınız. Sevgilinizle ortak yönlerinizin çok olmasına karşın duygusal konularda fikir ayrılığınız var. İlişkinizde ortak bir dil bulmaya çalışın. Büyük umutlarla katıldığınız toplantılar verimsiz geçiyor. Bu toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Şubat 2021)
Parasal konularda aile büyüklerinizin yardımına büyük ihtiyaç duyuyorsunuz. Harcamalarınızı kısıtlamayı bir türlü beceremiyorsunuz. Bugün yapacağınız bazı gereksiz harcamalar olacak. Daha sonra bu yaptığınız harcamalardan pişmanlık duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Şubat 2021)
Çok çabuk etkileniyorsunuz, bu bazen yanlış yapmanıza neden oluyor. Bugün mantıklı olmaya her zamankinden çok ihtiyacınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed