Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Kalbinizdeki sıcaklığı, bazı konuları abartıp bazı yetersiz kişilerin etkisinde kalıp soğutuyorsunuz. Sebepsiz yere günden güne uzaklaştığınız insanın, bir zamanlar sizin için neleri göze almış olduğunu çabuk mu unutuyorsunuz ? İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Hayatınızda yaşamayı istemediğiniz olaylar oluyor son günlerde. Bugünlerin de geçeceğini bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Mesleki kariyeriniz jüpüterin yardımıyla yükselecek.Katılacağınız toplantılarda size mesleki destek sağlayacak insanlarla tanışabilirsiniz. Gizliden gizliye ilgi duyduğunuz insanında size karşı hisleri ortaya çıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Çok daha bilinçli davranacağınız konulara yöneliyorsunuz. Yeteneklerinizi dönüştürdüğünüz bu dönemde artan sorumluluklar olacaktır. Ancak bir yandan da para durumunuzu gözden geçireceksiniz. Nakit durumunuzun zorlandığı bu günlerde daha temkinli olmalısınız. Risk almaktan ziyade eldeki kaynakların dikkatli kullanılması gereken günlerdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Bir iş arkadaşınızla suç ortaklığı yapacaksınız. Suç sizin değil onun. Bu sefer tamam ama her defasında onun açığını kapatamazsınız. Dayanışma kadar uyarıların da önemlidir. Onu uyarmaktan kaçınmayın. Onun da bu uyarılara ihtiyacı var. Kırılmasından korkmanız gereksiz, sizi anlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
İş yaşamınızla ilgili yeni düşünceleriniz sizi düzlüğe çıkartabilir. Ama bunu gerçekleştirmek için de yine paraya gereksinmeniz olacak. Biraz daha sabır göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Ayrı alanlarda uğraş verdiğiniz bir arkadaşınızla aranızda kurulu olan güven, sizi ortak bir iş alanına doğru yaklaştırıyor. Ama bu olası ilişkide, dostluktan başka bir kazanç yok gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed