Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Bugün duygusal yönünüz mantığınızın önüne geçip sizi bazı konularda sınamaya kalkabilir. Özel ilişkilerde karşı tarafın sizi anlamadığını düşünebilir,bu konuda içinize kapanabilirsiniz. Aynı zamanda ilişkilerinizde hayal kırıklıkları ve yalanlara karşı dikkatli olmalısınız. Ailenize karşı yalan söylemekten de kaçınmalısınız zira ortaya çıktığı takdirde ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz.İlkeniz her zaman zararınıza olsa bile doğrudan yana olsun.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mart 2018)
Bugünlerde bilgi ve deneyimlerinizi arttırabileceğiniz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Uzaktaki dostlarınıza duyduğunuz özlemi gidermeniz için de iyi bir fırsat olabilir. Ufkunuzu genişletmenizi sağlayacak açılımlarınız var. Bu tür ilgi alanlarına yöneliksiniz. Sorumluluk duygunuz oldukça güçlü görünüyor. Sorumluluklarınız kapsamında yararlı çalışmalarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Bu kartınızdaki Ölçülülük anlamı sizin biraz dengenizin sarsıldığı anlamını taşımakta. Kendinize bir an önce enerji yüklemelisiniz. Aksi halde eliniz kolunuz kalkaz hale geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Bu sıralar gereksiz yaşlılık kompleksine girip bitkin bir ruh hali sergilemekle olduğunuzu fark etmelisiniz. Bir bakım operasyonu ve giyim zevkinizdeki değişiklik size canlılık getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Ay burcunuzda size aradığınız özgürlüğü ve dışadönük aktiviteleri getiriyor. Yerinde duramayacağınız pek çok uğraş sizi harekete geçirebilir. Kişisel konularınıza odaklı olduğunuz söylenebilir. Ancak ortaklıklar ve ilişkiler size oldukça farklı deneyimler sunmakta. Başkalarıyla daha fazla işbirliği içinde olmanız yararlı sonuçlar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mart 2018)
Ay ın etkilerini yenilikçi ve hevesli yapınızla belli edebilirsiniz. El attığınız konulara farklı bir gözle yaklaşmanız sayesinde rutin işlerinizi bile hobiye dönüştürmeniz mümkün. Bugün eğitim konularında başarılı olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mart 2018)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mart 2018)
Gecikmiş olan ödemenize geçici de olsa bir çözüm bulacaksınız. Para durumunuzdaki düzelmeler bugünlerde iyice belirginleşecek. Aklınızdan çıkartamadığınız ve çok satın almak istediğiniz şeylerin henüz sırası gelmiş olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mart 2018)
Bugün çevrenizdeki insanlara karşı fazla baskıcı davranmamaya çalışın ve konuları çok fazla abartmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed