Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Yakın çevre dostlarınızdan edineceğiniz yeni fikirlerle farklı bakış açıları içerisinde olabilir ve yaşamınızda rutin giden ve beğenmediğiniz şeyleri değiştirme isteği içerisinde olabilirsiniz.Elinize geçen fırsatları doğru değerlendirdiğiniz takdirde hayatınızın farklı bir yol olması muhtemeldir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Arkadaş seçiminde özel zevkleri mutlak ölçü alıyorsunuz. Özel zevklerin çakıştığı arkadaşlıkların sizin için ayrı bir önemi var. Hayatınızda duygu ve mantık dengesini iyi koruyor, duygularınızı aşındıran ya da mantıksız bulduğunuz ilişkiler yaşamıyorsunuz. Üç arkadaşınızın yaşadıkları ortak sorun, sizi üzdüğü gibi düşündürüyor da. Bununla alakalı olarak, birkaç kişi yoğun bir hareketlilik içine girebilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Kartınız Hata... Fazla düşünmeden bugün ağzınızdan istediğiniz gibi kelimeleri döküyorsunuz. Bu arada açık sözlülüğünüzün yanı sıra insanları yanlışlıkla kırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Mesleki kariyeriniz jüpüterin yardımıyla yükselecek. Katılacağınız toplantılarda size mesleki destek sağlayacak insanlarla tanışabilirsiniz. Umulmadık bir yerden gelen para sizi rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Bazı huzursuzluklar ve ikilemler hayatınızı etkilemekte. Özellikle duygusal açıdan üzerinizde baskı kuran ilişkiler adına zor şartlar var. Önceliklerinizi değiştirmek ve ortaklıkların parasal yanı ile ilgilenmek en doğrusu. Zira uzlaşmacı olmanız halinde başkalarının maddi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Borç alacak konularındaki engelleri aşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Sessiz sakin geçen bir iş gününün sonunda iş projeleri üzerine yoğunlaşacaksınız. Bir iş arkadaşınızın işe gelememesi nedeniyle açılan boşluğu doldurmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Bir dostunuz sizden borç istemek zorunda kalacak. Aslında kendinize ayırdığınız bir miktar parayı , onu kırmamak için borç olarak vereceksiniz. Fakat bu durum moralinizi bozacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mayıs 2018)
Ãœslup konusunda bazı yanlış metotlarınız izliyorsunuz. Bu insan ilişkilerinizi zedeleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed