Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Finansal anlamda karşılaştığınız sorunların altında eziliyor olmanız sizlere daha yeni ve taktiksel planlar yaptırabilir. Bu konuda büyük bir dönüşüm başlatabilirsiniz. Bugünü finansal anlamda yeni projeler geliştirmek için gayet verimli kullanmanız mümkün.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Bugün kendinizi çok sıkıntılı hissetmeniz olası. Alacağınız bazı haberler canınızı sıkabilir. Kafanızdaki bazı planları yakınlarınızla paylaşmak istiyorsunuz. Onlardan alacağınız fikirler kararlarınızı etkileyecektir. Akşam saatlerinde sevindirici bir gelişme ile karşılaşabilir ve tüm sıkıntılarınızı üzerinizden atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Aşk hayatınızda oldukça ışıltılı bir dönemdesiniz. Partnerinizle ilişkiniz herkesi kıskandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Aşk hayatınız mutlu bir şekilde devam ediyor. Duygusal yanınızın ön planda olması sevdiğiniz kişinin gözünde itibarınızı yükseltiyor. Yanınızda çalışmaya yeni başlayan birinin hatalarını düzeltmekten kendi işinizi yapamaz hale geldiniz. Yine de kırıcı olmayın. Maddi geliriniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Yeni haberler ve bilgiler ışığında yenilikler yapabilirsiniz. Yapıcı düşüncelerle kişisel konularınızı ilerletme şansınız ortaya çıkarken, öğrendiklerinizi paylaşabilirsiniz. Ancak gün ortasından sonra sorumluluk getiren konular devreye girecek. Aile içi ilişkilerde bazı fedakarlıklar gündeme gelebilir. Maddi kaynaklarınız konusunda ani kararlardan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Sizin için, başkalarına önemsiz gelen konular fazlaca önem taşıyabiliyor. Sıkışık, sıkıntılı günleri geride bırakıyorsunuz. İşlerinizde yavaş da olsa gözle görülür bir toparlanma söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Sizin derin duygularınızı karşı tarafa anlatmanız zaman alabilir. Bugün, olayların karşısında değişik tepkiler göstereceksiniz. Ayağınıza gelecek fırsatlar konusunda gerekli atılımlarınızı yapmalısınız. Karşı tarafın sistemli fakat kendinizi ağırdan alan davranışları karşısında sıkılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Para durumunuz sorun yaratmıyor. Çok ekonomik yaşamayı beceriyorsunuz.. Kişisel harcamalarınız dışında yaptığınız kaçınılmaz bazı harcamalar hem bütçenizi, hem ruhunuzu daraltıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Nisan 2018)
Bir barışma niyeti içindesiniz. Ama pek anlamlı olmayan gerekçelerle vakit kaybediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed