Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2021)
Bugün aşırı enerji yüklü olacaksınız. Ne yapmayı arzu ederseniz, ya da nereye el atmak isterseniz çok dikkatli olmalısınız. Rahatlamaya ihtiyacınız var. Yüksek fiziksel enerjiniz size devamlı olarak aşırı itilimler verebilir. Kafa olarak da daha isyankar yapıda olup, devamlı olarak otoritelere karşı çıkabilirsiniz. Enerji tüketici fiziksel aktiviteler mesela değişik sporlar yapmak, koşmak, yüzmek, bisiklete binmek için iyi bir zamandır. Altında olduğunuz etkiler size iddiacı bir yapı kazandırmaktadır. Olur olmaz her konuda gereğinden fazla dayatıp, ille de kendi sözünüzü kabul ettirmek isteyebilirsiniz. Çalışmadan rahat yaşama istekleri duymanız olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Nisan 2021)
Dostlarınızın size sunduğu yeni tanışmalar, yeni insanlar yaşamınıza zenginlikler katabilir. Yaşadığınız kırgınlığı şu günlerde bitirmeye niyetlisiniz. Kendinizi çıkmaz içinde gördüğünüz bir konu, yeni edindiğiniz dostlardan birinin devreye girmesiyle çözülebilecek gibi görünüyor. Yakın günlerde bazı umutlarınızın boşa olmadığı ortaya çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2021)
Kartınız Araç... Kaos üstüne kaos geçirdiğiniz şu günlerde alacağınız küçük bir hediye yada yapmayı başarabileceğiniz küçük çaplı bir yatırım oldukça gönlünüzü hoş edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2021)
Her başı sıkışana yardım etmeye kalkarsanız kendi sorunlarınıza zaman bulamazssınız. Kendinize ve ailenize daha fazla zaman ayırın. Yatırım girişimleri için beklediğiniz müjdeli haberi yakın zamanda alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2021)
Ortaklıklarda önemli bir döneme ilerliyorsunuz. Başkalarının size sunacağı öneriler beklediğiniz sonuçları getirecek. Ancak bazı karşıtlıklar sorun olabilir. Olumlu desteklere güvenmelisiniz. Yine bu dönem kişisel konular ve belirlediğiniz hedefler üzerinde durmaktasınız. Önemli projeler ve başlangıçlar her açıdan hayatınızda yeni bir sayfa açılacağını gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Nisan 2021)
İş yerinizde önümüzdeki günlerde oldukça sevineceğiniz harika bir fırsatınız olacak. Bu fırsatla yepyeni planlar içine girebilirsiniz fakat kararlarınızda aceleci davranmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Nisan 2021)
Kişisel konularda öne çıkmak ve dikkat çekmek için uygun bir gün. Partnerinize karşı istekleriniz konusunda açık davranmalı ve açıklayıcı olmalısınız. Ortaklık türü ilişkilerde birtakım engelleriniz var. Bunların üzerine gitmeniz için, önümüzdeki günler doğru zamanlama olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Nisan 2021)
Kazancınız güvenli bir yaşam için oldukça elverişli. Ama birçokları gibi sizde yarın kaygısı taşıyorsunuz. Tasarruf alışkanlığınız yok ve olacak gibi de görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Nisan 2021)
Bu aralar yoğun iş temposu içerisinde bitkin düşebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed