Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2020)
Kısa bir süre sonra sıkıntılı günleri geride bırakacaksınız. Ayın üzerinizdeki etkisi hem bazı düşmanlıkları üzerinize çekiyor hem de size değişik duygular veriyor. Daima kendinize güvenmeli ve çevrenizdeki kişilerin her söylediğine inanmamalısınız. Vücudunuza gereken özeni göstermeyi ihmal etmeyin. Uzun zamandır ertelediğiniz doktorla randevunuzu da artık geciktirmeyin. Daha sonra pişman olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ocak 2020)
Gönlünüzün zenginliğini daha fazla belli edip ortaya çıkaracağınız gelişmeler söz konusu. Bu gelişmeler, alacağınız kimi kararlarda önünüzü açacak. Fakat bu kararlara karşı çıkan bazı insanların gerekçelerini de anlamaya çalışacaksınız. Şu sıralar kapılarınızı her türlü gerginliklere kapamanız, etrafınızda keyfinizi azaltan birtakım gelişmelerin çoğuna ilgisiz görünmeniz, sizi kazançlı çıkartacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2020)
Mars burcunuzda geri hareketine devam ediyor. Ay, unuttuğunuz değer yargılarını tekrar gündeme getirecek. Bugün olaylara mantıklı bir yorum getirerek, enerjinizi doğru kullanıp çevrenize örnek olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2020)
Gerçek olamayacak kadar havada asılı bir hayalin peşinden gitme isteği duyabilirsiniz bugün. Karşınıza çıkacak iş fırsatlarına, “mevcut yerleşmiş düzeninizi bozmaya değer mi” diye detaylıca bakmadan harekete geçmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2020)
Gerçeklerden uzaklaşmak size zarar verebilir. Bu dönem başkalarına destek olacağınız yardımlar ve emek vermeniz gereken konulara yoğunlaşın. Gün ortasından sonra biraz olsun rahat ve bilinçli olacağınız zamanlar başlıyor. Dışadönük yanlarınız, kendinizi ifade edebileceğiniz sosyal çalışmalar hafta sonunda da size olumlu bir hava getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ocak 2020)
Yenilik peşindesiniz. Bu özelliğinizi keşfedenler, sizinle çok ilgili görünüyorlar. Biriyle bugünlerde, sizi umutlandıran bir görüşmeniz olabilir. İşinize yatkınlığını keşfetmeye çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ocak 2020)
Özel hayatınızda gösterdiğiniz sabrın karşılığını yakında göreceksiniz. Bugün, sevgilinizle ilgili hoş haberler var. Aşk hayatınızdaki mutluluk tüm yaşamınıza yansıyor. Oldukça parlak bir dönemdesiniz. İş hayatınızın problemleri çok yönlü. Takıldığınız konularda biraz detaycılık yapıyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ocak 2020)
Kenarda bir miktar paranız var. Bir dostunuz bunun çok daha fazlasını koyarak size ortak bir yatırım önerisinde bulunacak. Bunu değerlendirebilirseniz maddi durumunuzda büyük bir sıçrama olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ocak 2020)
Size gösterilecek abartılı bir ilgide sabırla sonucu beklemeniz gerekecek.Atak ve aceleci davranışlardan kaçınmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed