Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2019)
Özel ilişkilerde hâlâ bir dengeye oturmamış duygular karşınıza kıskançlık ve öfke patlamaları şeklinde çıkabilir. Sevdiğiniz kişiye karşı gerçek duygularınızı göstermekten çekinmeyin. Ancak yaptığınız gizli paylaşımlar, sosyal çevrenizle olan ilişkilerinizde sorun yaşamınıza neden olabilirler. Bu konuda daha dikkatli olmanızı öneririm.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Temmuz 2019)
Olaylar karşısında tavır almakta güçlük çekseniz bile uzun vadede işinize yarayacak konularda son derece başarılı adımlar atabilirsiniz. Önemli sorunlardan birincisi yakın çevrenizde çıkabilecek tartışmalar ya da anlaşmazlıklar olabilir. Bu tür birlikteliklerde umduğunuzu bulamayabilirsiniz ve hayal kırıklığının etkisiyle moraliniz bozulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2019)
Aynı anda bir çok işi bir arada yapmanız sayesinde, kendinize daha fazla zaman ayırabiliyorsunuz. Bugün karşıt burcunuzda yer alan Ay'dan etki alıyor ve fikirlerinizde değişimler yaşıyorsunuz. Partnerinizin sizi anlaması güçleşebilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2019)
Tercihleriniz sizi yanıltıyor. Aşk ve iş partnerlerinizi iyi tanıyın. Sağlıkla ilgili şikâyetlerinizi göz ardı etmeyin. Uzun zamandır başarılı olmak için ter döktüğünüz sınav maratonları lehinize ilerliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2019)
Yurt dışı bağlantılarınızı geliştirecek fırsatlar bulacaksınız. Daha önceden attığınız adımlar size destek verecek kişilerle bir araya gelme şansı getirirken, değişik eğitim temaları ve kurslar hayatınıza girebilir. Sosyal açıdan aktif geçen bu dönemde ilişkilerden keyif alacak, işle ilgili ortak çalışmaları yönetecek planlara hız vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Temmuz 2019)
Duygularınızdan bağımsız davranamadığınız için sık, sık hayal kırıklığı yaşıyorsunuz. Arkadaşlık ilişkileriyle iş ilişkilerini karıştırmak, bazen çalışma yaşamınızı zorlaştırabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Temmuz 2019)
Aşk hayatınızı bir türlü düzene sokamadınız. Sevgilinizle ortak yönlerinizin çok olmasına karşın duygusal konularda fikir ayrılığınız var. İlişkinizde ortak bir dil bulmaya çalışın. Büyük umutlarla katıldığınız toplantılar verimsiz geçiyor. Bu toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Temmuz 2019)
Bir zaman önce yaptığınız harcamanın ne kadar gereksiz olduğunu şimdi anlıyorsunuz. Bazı harcamalarınız lüzumsuzluğu konusunda aldığınız uyarılara tepkimeci davranmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Temmuz 2019)
İş yaşamınızdaki bazı memnuniyetsizliklerin gözünüzü günden güne karartmasına izin vermemelisiniz. Bugünlerde deneyimli, sağduyulu insanlarla iletişim içinde olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed