Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2020)
Bugünlerde ve belki de bugün hayatınızda önemli bir sayfa açabilecek bir teklif alabilirsiniz. Bunu kabul etmeniz sizi çok yorucu ve ağır ilerleyen durumlara sokabilir. Kısa vaadede bir sonuca ulaşmanız zordur fakat uzun vaade için çok iyi olabilir. Kendinizi güçlü bir konumda görüyor olabilirsiniz fakat önemsemediğiniz kimselerden umulmadık zararlar gelebilir. Gerilimlerinizi atmaya gayret etmelisiniz. Gerek zihinsel, gerekse bedensel olarak fazla gerilmiş durumda olabilirsiniz. En azından fiziksel olarak beli bir gevşekliğe ulaşmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Ocak 2020)
Bugün sabah saatleri sizin için sıkıcı ve gergin geçebilir. Haftanın ilk iş günü ve yapacak çok işiniz var. Fakat öğleden sonra çok neşeli ve mutlu olacaksınız. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir hoşlandığınız aktivitelerle meşgul olabilirsiniz. Akşam saatlerinde sevdiğiniz biri ile yemeğe çıkabilir, hoş anlar yaşayabilirsiniz. Genel olarak keyifli bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2020)
Kartınız Yıldız... Bugünlerde Satürn'ün uzun süredir üzerinizde baskı yapması içinizde sıkıntılara sebep oluyordu. Artık bu bulutlar dağıldı ve önünüz aydınlık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2020)
Anne-babalar bugün çocuğunuzla aynı dilden konuşmakta sıkıntı çekebilirsiniz. Bazı değerlerinizi zorla kabul etmesini beklemeyin. Baskı kurmak yerine örnek kişi rolüne bürünün. Şahit olduğu hareketi daha çok benimseyecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2020)
İş ortamında sizi bağlayan ve kontrol edemediğiniz gelişmeler olabilir. Daha fazla çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Planlarınızı aksatacak iş ilişkileri, aşırı yorgunlukların getirdiği sorunları dikkate alın. Bu şartlara rağmen somut işler çıkarabilir, yeteneklerinizi kullanacağınız sorumluluklar alabilirsiniz. Hizmet edilmesi gereken işlere özenli yaklaşmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Ocak 2020)
İş yerinizde beklemediğiniz sorunlarla karşılaşabilir, bazı işlerinizi zamanında halledemeyebilirsiniz. Ayrıca yine iş yerinizde pek iyi anlaşamadığınız bir arkadaşınızla ufak bir tartışma yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2020)
Bugün duygularınıza kapılabilir, alıngan ve kararsız bir tavır içine girebilirsiniz. Olayları akışına bırakıp, gözleyin. Moral açıdan kendinizi zayıf hissetseniz bile gün içindeki gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiğinizden alacağınız teklifler son derece ilginç ve dikkat çekici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Ocak 2020)
Para konularında sıkıntılarınız devam ediyor. Bir yerden para bekliyorsunuz. Bu para bir süre daha size ulaşmayacak. Bugün yapmanız gereken bazı ödemeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Ocak 2020)
Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz ve duygusal anlamda zor anlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed