Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Aşkta kazanacağınız bir gün geneli. Kendinizi sevginin güçlü kollarına bırakıp karşınızdaki kişiye güvenme zamanı. Unutmayın evrende bir enerji akışı mevcuttur. Siz güzel enerjiler yayarsanız karşınızdaki de bundan olumlu yönde etkilenecektir. Sevdiğinize sevdiğinizi gösterin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Yakın bir arkadaşınızın bunalımları sizi üzüyor. Ona daha yakın olma, dertlerini kısmen de olsa paylaşma niyetiniz ise sanki bir duvara çarpıyor. Arkadaşınızın bu kapalılığını çözemiyorsunuz. Sizin adınızın da karıştırıldığı bir dedikodudan haberdar olacak ve çok sinirleneceksiniz. Bu söylentilerin arkasında sizi çok şaşırtacak amaçlar göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2019)
AŞK: Durağan bir güngeçirdiğinizi sansanız da güniçinde ani hareketlilik olacak. Aşkkonusunda olumsuzlar günışığına çıkacak ve birbirinizianlama fırsatı yakalayacaksınız.Zamanınızı iyi değerlendirin.İŞ: Arayacaklarını sandığınız kişilerin sizleriaramaması moralinizi bozmasın. Onların dabaşkaları ile anlaşma yapması gerekli.SAĞLIK: Bademciklerinizi üşüterek iltihaplanmasorunu yaşayabilirsiniz. Limonlu çay için.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Bir yola çıkmış ve birlikte bir takım kararlar almışsanız, ufak bir anlaşmazlıkta “benden buraya kadar” demek doğru olmaz. Sorunlara değil de çözümlerine odaklanırsanız, öneri üretme şansınızın yüksek olduğunu göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Önümüzdeki günlerde işyeri sorunlarınızı dile getireceğiniz bir zemin bulabilirsiniz. Para konularındaki mutsuzluğunuz, veriminizi etkilemeye devam ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2019)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Uzun zamandır beklediğiniz para bugün nihayet elinize ulaşacak ve maddi açıdan çok rahatlayacaksınız. Bu durum sizde para eğilimi yaratabilir. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Şubat 2019)
Yaşamınızdan çıkartamayacağınız ilişkiler ağı içinde yaşadığınız bir sorun, önümüzdeki günler içinde çözüme doğru yönelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed