Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2021)
Düşüncelerinize büyük bir dirençle bağlısınız. Karar almakta zorlanıyor fakat aldığınız kararlardanda geri dönmüyorsunuz. Herhangi bir işi üstlenirken bu özelliğinizi kullanıyor ayrıntılara son derece önem veriyorsunuz. Yalnız bazı işler var ki hemen karar vermeniz gereklidir. Ortak kazançların ön planda olacağı bir devredesiniz. Önceden meydana gelen olaylar kendini bu ay içinde belirgin bir şekilde ortaya çıkartacaktır. Akrabalar arasında sürtüşmeli olaylar yaşayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Şubat 2021)
İkizler burcundaki insanlar hem iş hayatında, hem de özel hayatında büyük verim alacakları, ferah bir güne giriyorlar. Başka kapılardan sevindirici haberler var. Bu kapıları açıp açmamak kişisel çabanıza bağlı. Arkadaş ilişkilerinizde bugün herhangi bir pürüz yaşanmayacak. Kısaca kafanız bugün her bakımdan rahat olabilir. Yakında uzaktaki bir akrabanız sizi ziyarete gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2021)
Etrafınızda kuyunuzu kazmaya niyetlenen kişiler var. Ancak bugünlerde bunu fark eden sizler onları adeta doğduklarına pişman edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2021)
Saç değişikliği yapmak, yeni bir tarz yaratmak için gardırobunuzu düzenlemek, farklı bir şeyler denemek için heyecan duyacağınız bir gündesiniz. Çevrenizin sizden beklemediği davranışlar gösterip ilgi odağı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2021)
İlişkiler, evlilik ve ortaklıklar konusunda sizi tatmin eden gelişmelere yakınsınız. Ãœzerinde durduğunuz yeni ortaklıkların verimli olacağı zamanlar söz konusu. İlişkilerden çok şey öğrenebilir, farklı önerilerden yararlanabilirsiniz. Bu günlerde sizi kişisel açıdan etkileyen konular da sürmekte. Evde yaşanan trafik, yerleşimle ilgili konularda ilerlemenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Şubat 2021)
İş ilişkilerinizin yoğun olduğu bir dönem. Bugünler içinde beklenmedik, yeni fırsatlar kapınızı çalabilir. Oldukça kritik görüşmeler, umudunuzu yitirdiğiniz bir beklentinizi yeniden gündeme getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2021)
Hayatınızda sürekli aklınıza gelen bir kişi var mı? Öyleyse buluşmanın tam zamanı. İlişkinize zarar vermeyi engellemek için bir demet çiçek yeterli olabilir. Başkaları ile görüşmek için vakit ayırın. Hislerinizin sizi nereye götüreceğini bilirsiniz. Bu duygular sizi bu gün çok özel bir yere götürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Şubat 2021)
Paranızı elde tutmayı beceremiyorsunuz. Sevgilinizde bu konuda dertli. Arkadaşlarınız da sizi uyarıyor. Böyle arkadaşlarınız olduğu için şanslı sayılırsınız. Yoksa para konusunda kullanılmaya çok açıksınız. kolay kazanmıyorsunuz. Biraz daha dikkatli harcamalar yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Şubat 2021)
Yabancısı olduğunuz konuyla ilgili, birilerine danışmanız gerekebilir. İkinci yanlış kararınızla, ilk yanlışınızı düzeltmeye çalışmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed