Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
Herşeyin küçüklü büyüklü tersliklere açık olduğu bir gündesiniz. Bu dönemde yakın çevrenizde dolaşan bazı sözler canınızı sıkabilir. Maddi olarak sezgilerinize göre hareket edebilirsiniz. Ayrıca güvendiğiniz birinin tavsiyesiyle beklemede kalabilirsiniz. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Yaylar bugün ilişkilerini güvenli bir liman olarak görebilirler. Ancak ilişkide görmek istedikleri bazı heyacanları bugün göremeyebilirler. Yalnız olan Yaylar da bugün ciddi bir ilişki özlemi duyabilir ve maceralara kapalı olabilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
Size anlamsız gelen arkadaşlarınızı bırakacak, daha iyi arkadaşlar bulacak ve daha hırslı olacaksınız. Çeşitli maddi harcamalarda bulunacaksınız. Her an değişik insanlar ve değişik tekliflerle karşılaşma olasılığına karşı hazırlıklı olmaya çalışıyorsunuz. Sinirleriniz bugün oldukça gergin olacak, dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
Kartınız Dünya... Değişim yaşıyor ve kendinizi bulutlar üzerinde hissediyorsunuz. Sevdiklerinizin yanında olmak ve onlarla birlikte vakit geçirmek en büyük arzunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
Bilinçaltı korku ve kaygılarınız, çözün ve yolunuza devam edin diye karşınıza çıkabilirler. Yapamam, beceremem, gücüm yetmez gibi kalıplarla yüzleşme durumu bu.. Dünyevi kaygıların gözünüzde küçülebileceği etkiler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
Grup çalışmalarında son derece aktif olacağınız şartlar sürüyor. Ancak iş hayatının getirdiği sorumluluklar ve maddi beklentileriniz üzerinden bazı sıkıntılar yaşanabilir. Biraz sosyal ilişkilerinize ve arkadaşlıklara odaklı olmanız size olumlu bir hava katabilir. Zira günün ilerleyen saatlerinde sizi karamsar zamanlar bekliyor. Başkalarına faydalı olabileceğiniz konular bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
Kolektif çalışma yürütmek zorunda olduğunuz birisiyle aranızdaki gerilim sürüyor. Onun yumuşama için attığı adımları görmezden geliyorsunuz. Bugün yine aranızdaki buzları eritmek için bir adım daha atabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
Partnerinizin size olan kırgınlığı hala devam ediyor. Yakınlaşma niyetinizde pek şansınız yok gibi. Çünkü o karşılık vermeme konusunda kararlı. İmkanlarını çok zorlamasına rağmen, size ayak uydurabilmesi zor görünüyor. Bir iş teklifi alabilirsiniz. Fakat çok istekli gitmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
Kazancınızın geldiği gibi gitmesi, yeni iş planınıza para ayırmanızı zorlaştırıyor. Bu işi ancak belli desteklerle başarabileceksiniz. Fikirlerinize sıcak bakmayan yakınlarınızın size destek vermeyeceğini biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Temmuz 2021)
Sürekli uyardığınız halde hiçbir şeyi düzeltemediğiniz bir oluşumun dışına çıkmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed