Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2019)
Bireysel ilişkileriniz önem taşıyacaktır. Bazı konularda kendi kurduğunuz hayal dünyasının dışına çıkamıyorsunuz. İşlerinize başlamasına başlıyor fakat istikrarlı olamıyorsunuz. Sanki işe başlamak işi bitirmek gibi geliyor size. Ama böyle olmamalı. Bu tutum belki de kendinizi yeterli bulmamanızdan kaynaklanıyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Nisan 2019)
Olaylar karşısında tavır almakta güçlük çekseniz bile uzun vadede işinize yarayacak konularda son derece başarılı adımlar atabilirsiniz. Önemli sorunlardan birincisi yakın çevrenizde çıkabilecek tartışmalar ya da anlaşmazlıklar olabilir. Bu tür birlikteliklerde umduğunuzu bulamayabilirsiniz ve hayal kırıklığının etkisiyle moraliniz bozulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2019)
Çekiciliğinizi ve yaratıcılığınızı kullanmak için her türlü donanıma sahip olmanıza rağmen kendinizi mutsuz etmek için çabalıyorsunuz adeta. Partnerinizle geçim performansınız oldukça düşüşe geçti. Yaptıklarınızdan sonra pişman olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2019)
Olaylara fazla müdahil olmadan sadece izleyip anlamaya çalışarak hareket ederseniz daha kazançlı çıkacağınız bir gündesiniz. İçinizden öne atılıp “fakat” ile başlayan cümleler kurmak gelse de kontrollü olmaya gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2019)
Ortaklaşa konular ve ilişkilerin yeniden şekil aldığı bir dönemdesiniz. Şu döneme kadar süregelen konuları gözden geçirmenizde yarar var. Bu sayede yeni koşullara uyum gösterebilirsiniz. Yeni öneriler ve anlaşmalar ise hızlı biçimde ilerleyebilir. Beklenmedik önerilere açık durmalısınız. Aşkta ve yakın beraberliklerde uyum söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Nisan 2019)
Düzenlemeler kariyerinizde olumlu bir gelişmenin ilk adımı olabilir. İş yerinizde yapılacak yeni düzenlemelerle ilgili sizin görüşlerinize ihtiyaç duyulacak. Önerilerinizi sakınmadan, rahatlıkla dile getirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2019)
Partnerinizin size olan kırgınlığı hala devam ediyor. Yakınlaşma niyetinizde pek şansınız yok gibi. Çünkü o karşılık vermeme konusunda kararlı. İmkanlarını çok zorlamasına rağmen, size ayak uydurabilmesi zor görünüyor. Bir iş teklifi alabilirsiniz. Fakat çok istekli gitmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Nisan 2019)
Üçlü bir para ilişkisi içinde, sonradan onarılacak küskünlükler söz konusu olabilir. Gereksiz harcamaların sonradan ortaya çıkardığı sıkıntıları kolay, kolay ortadan kaldıramıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Nisan 2019)
Aşk hayatınızdaki düzen araya giren ve özellikle sevgilinize akıl veren kimseler tarafından bozulabilir, dikkatli olun ve onu bu çevreden uzak tutmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed