Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2019)
Bazı konuları zorlamamalısınız. Yeterince sabırlı davrandığınızı düşünüyor olsanız da, biraz daha sabretmeye ne dersiniz? Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Temmuz 2019)
Bugün enerjik ve zinde olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Gün içinde alacağınız bazı haberler sizi harekete geçirecektir. Ailenizle iyiye doğru giden ilişkileriniz sizi olumlu yönde etkiliyor. Kararlarınızda ailenizi de yanınızda görmek sizi çok mutlu ediyor. Bugün akşam saatlerinde arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2019)
ELE AVUCA SIĞMIYORSUNUZAŞK: İlişkinizde bugünlerde eleavuca sığmayan bir haldesiniz.Özellikle ikili ilişki merakınızduygusal dünyanızda dertaçabilir. Kendinizi her ne kadargüçlü hissetseniz de bir anda ruhhalinizde çöküntü oluşabilir.İŞ: Birilerinden akıl almak hoşunuza gidecek.Sempatik, güler yüzlü oluşunuz iş yerinizdeolumlu hava estirmekte. Ancak fazla dağılmayın.SAĞLIK: Kendinizde olmayan sağlık sorunlarınıkafnızın içinde üretmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2019)
Bu sıralar gereksiz yaşlılık kompleksine girerek hayattan zevk almaz oldunuz. Bitkin bir ruh hali sergilemekle yanlış bir tutum içinde olduğunuzu artık fark etmelisiniz. Geleceğe daha umutla bakmayı öğrenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2019)
Kendinize zaman ayırabileceğiniz fırsatlar bulacaksınız. Değişik hobilerle zamanınızı keyifli geçirebilirsiniz. Yaratıcı alanda ise sizi başarıya yakınlaştıran olanaklar söz konusu. Çocuklarınızla olan ilişkilerde olumlu bir dönemdesiniz. Onların hayatınıza katacağı pozitif etkilerle mutluluğunuz artmakta. Aşk ilişkilerinizde kendinizi daha farklı biçimde ortaya koyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Temmuz 2019)
Bugün de yoğun iş temponuz devam edecek. Hedeflediğiniz yere gelmek için azami çalışıyorsunuz ama yaşınızın gereği şeyleri yapmanız da gerekiyor. Öğleden sonra iş ile ilgili çeşitli haberler ve davetler alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2019)
Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Temmuz 2019)
Maddi konularda olumlu etkiler altında olacağınız ve yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Küçük imkanları iyi değerlendirerek önemli sonuçlara ulaşabiirsiniz. Başka insanların paralarını yönetmek ve finanmas konularında kararlar vermek sizin için oldukça zevkli olacaktır. Ortak bazı kazançlar elde edebileceğiniz etkiler altında olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Temmuz 2019)
Gönülden bağlı olduğunuz ilişkilerde çok tutarlısınız. Dostlarınız size sonuna kadar güvenebiliyorlar. Ama bir dostunuzun bu inancı sarsılıyor, özen göstermenizde yarar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144588 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed