Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Bazı kişileri zayıf noktalarından yakalama eğiliminde olabilirsiniz. Ancak, bu kişilere bazı şeyler anlatmak veya yaptırmak istiyorsanız, daha ılımlı olmanız ve iyimser cümleler kurmanız daha doğru olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Bugün hayatınızda bazı değişiklikler olacak. Zihinsel yetenekleriniz ve iletişimdeki başarınızla dikkat çekeceksiniz. Ailenizle ilişkileriniz istediğiniz doğrultuda gelişecek. Güvenliğinize olan düşkünlüğünüz sizi yaşadığınız yerle ilgili bazı değişikliklere yöneltecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Kartınız Yıkılan Kule... Sürekli girdiğiniz her ortama kolayca uyum sağlar konumdasınız. Ancak hep bir aceleniz varmış gibi gereksiz koşuşturmacalar yaratıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Herkesin derdine çare bulmaya kalkarsanız kendi sorunlarınızı çözmeye vakit bulamazsınız. Kendinize ve ailenize daha fazla zaman ayırın. İşinizle ilgili beklediğiniz müjdeli haber geliyor. Aşkta hareketlilik yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2019)
İlişkileriniz ve ortaklıklarınız sizi harekete geçirmeye başlıyor. İçinde bulunduğunuz şartlar karşınıza yeni öneriler çıkaracaktır. Olumlu genişlemeler yaşadığınız bu dönem anlaşmaların getireceği kazançlar söz konusu. Başkalarından çok şey öğrenebilir, yakın arkadaşlıkların getirdiği önerilerle uzun vadeli planlar içinde olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Özel hayatınızdaki sakinlik iş hayatınızda ne yazık ki yok. İş yerinizde motivasyonunuz ve performansınız çok düşük. Bugünlerde amirlerinizden uyarı alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2019)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Maddi konularda dikkatli değilsiniz. Parasal açıdan sıkıntılı bir dönemdesiniz. Evinizdeki misafirler de hesapsız harcamalarınıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Çok önemsediğiniz ve tek başınıza kotaramayacağınız projenizde yalnızlık belirtileri var. Bir dostunuzla uzun zamandır sürdürdüğünüz bu işbirliği, onun devreye sokmak istediği üçüncü kişinin varlığıyla işlevini kaybedebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144568 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed