Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Şubat 2019)
Sempatikliğinizi daha fazla kullanmalı ve çalışmaktan vazgeçmemelisiniz. Ne kadar fazla çalışır ve ne kadar uyumlu görünürseniz o kadar fazlasını elde edebilirsiniz bugünlerde. Marşa basalım lütfen!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Şubat 2019)
İsteksizliğiniz çevrenize yansıyor. Aslında negatif bir insan olmamanıza rağmen bugün enerji düzeyiniz biraz düşük olabilir. Kararsız kaldığınız bir konuda bir arkadaşınızın fikirlerini isteyeceksiniz. Ailenizle oldukça yakınsınız ama bazı eleştiriler alacaksınız. Kendinizi değiştirmek ve ailenizin isteklerine cevap vermekte zorlanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Şubat 2019)
OLDUKÇA hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız, karlı çıkarsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Şubat 2019)
Bir yakınınızla ilgili duyacaklarınız sizi biraz üzebilir. Çaresizlik tuzağına düşmemeye çalışın. Eğer bir kayıp söz konusu ise bu sizin kontrol edebileceğiniz cinsten bir durum değil ne yazık ki. Bu aralar komşularla iletişim sorunları yaşanabilir. Yapıcı tavrınızı ortaya koyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Şubat 2019)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Şubat 2019)
Özgün ilkelerinizle insanları yorduğunuz kadar ilgilerini de çekiyorsunuz. Bugünlerde hararetli bazı görüşmeleriniz olacak. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi memnunluk yaratıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Şubat 2019)
Aşk duygusundan başka yönlere doğru uzaklaştınız. Düşüncelerinizdeki bazen sergilediğiniz kararlılık, tutuculuk gibi algılanıyor. Eleştiriye açık olmanız, bazı zaaflarınızı size gösterebilir. İşinizde size rakip olan biriyle eşit silahlarla mücadele etmektesiniz. Sebat eden ve iyi niyetten güç alan kazanacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Şubat 2019)
Paranızı elde tutmayı beceremiyorsunuz. Sevgilinizde bu konuda dertli. Arkadaşlarınız da sizi uyarıyor. Böyle arkadaşlarınız olduğu için şanslı sayılırsınız. Yoksa para konusunda kullanılmaya çok açıksınız. kolay kazanmıyorsunuz. Biraz daha dikkatli harcamalar yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Şubat 2019)
Bugün bir konuda başlangıç yapmak istiyorsunuz ama kendinizi iyi hissetmiyor olabilirsiniz. Yardım istemekten çekinmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144571 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed