Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2019)
Duygusal tepkiler vermekten ya da duygusal düşünmekten kaçınmanız gereken bir gün. Genel hatlarıyla çevrenizdeki kişilerle uzlaşmakta zorlanabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Ağustos 2019)
Yakın dostlarınızla ilişkileriniz, her anlamda belirleyici oluyor. Yaşamınızda böyle özel bir öncelik var. İlginizi bölmeyi ve dağıtmayı bilemediğiniz zamanlar, biraz kırıcı olabiliyorsunuz. Bugün çok özlediğiniz bir dostunuzla haberleşebilirsiniz. Bu görüşmede bazı nedenler, duygularınızı ve özleminizi yeterince ifade edememenize yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2019)
AŞK: Evli olanlar bugünüevlerinde geçirmek ve eşleri ilebir arada olmak isteyecekler.Bekar olanlar ise var olanpartnerinin haricinde mutsuzluğuöne sürerek yeni arayış içindeolabilirler. Sadakatiniz belli değil.İŞ: Her şeyi büyük boyutlarda düşünüyor ve hayatıbir kumara benzetiyorsunuz. Sürekli yatırımlaraaçık olmanız size kâr da yaptırıyor zarar da.SAĞLIK: Kalp bölgenizde ufak ufak ağrılarhissedebilirsiniz. Göğüs bölgenizi üşüttünüz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2019)
Güzelleşmek adına risk alabileceğiniz ve fark yaratacağınız bir gün. Kendiniz için yapacağınız fiziksel ya da ruhsal yatırımlar, size olumlu şeyler katacak. Hayatı daha eğlenceli ve maceralı hale getirmek için önünüze çıkacak fırsatları değerlendirin. Yeni bir aşk kapınızda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2019)
Aynı anda birden fazla mesuliyet almanız gerekiyor. Ev hayatına yöneldiğiniz bu günlerde daha planlı hareket etmeli, özel hayatınıza zaman ayırmalısınız. Beklenmedik sorumluluklar karşısında daha esnek planlar yapabilirsiniz. Yine bu günlerde güvenlikle ilgili problemler ve kontrol dışı harcamalar öne çıkabilir. Abartı ve aşırı güven kaynaklarınızı zorlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Ağustos 2019)
Günlük işlerinizde arkadaşlarınızın ve birlikte çalıştığınız kimselerindesteğinden faydalanabileceğiniz bir gündesiniz. Güvenliğinizle ilgili problemler veevhamlar yaşayabileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2019)
Hayatınızda sürekli aklınıza gelen bir kişi var mı? Öyleyse buluşmanın tam zamanı. İlişkinize zarar vermeyi engellemek için bir demet çiçek yeterli olabilir. Başkaları ile görüşmek için vakit ayırın. Hislerinizin sizi nereye götüreceğini bilirsiniz. Bu duygular sizi bu gün çok özel bir yere götürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Ağustos 2019)
Paralarınızı doğru yerlere kanalize ettiğiniz söylenebilir. Ama bugünlerde birikimlerinizin yüzünüzü güldürme şansı pek yok. Ek gelir arayışlarınıza devam etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Ağustos 2019)
Yapıcı eleştirilere açık olmanız gerekecek. Biraz sabırlı olmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed