Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2019)
İşinizi veya duygusal hayatınızı ilgilendiren ilişkilerinizde sıkıntılar yaşanabilir. Bazı işi veya ilişkileriniz tükenme noktasına geldiğini görerek sonlandırabilir veya bazılarının ilerleme umudu olması, bu iş ve ilişkileri canlandırma ihtiyacı duymanıza neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Aralık 2019)
Oldukça şanslı bir dönemdesiniz. Her şey istediğiniz şekilde gelişiyor ve bu yüzden çok mutlusunuz. Elde ettiklerinizi değerlendirmelisiniz. Aşk ilişkilerinde sevdiğiniz insana içten içe bağlısınız ve sizi aramasını dört gözle bekliyorsunuz. Çektiğiniz para sıkıntısı birkaç güne kadar geçecek, biraz sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2019)
Lükse olan düşkünlüğünüz sizi olduğunuzdan daha da kibirli hale getiriyor. Görünüşünüzü hiçbir zaman olduğundan daha farklı hale getirmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2019)
Dışarıdan gelecek olan tekliflere, zaten önceden yapılmış ve de hızlı şekilde sonradan dahil olmanız istenen planlara kapatmayın kendinizi. Gönülsüz olarak katıldığınız davetlerin ve ortamların tadına varmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2019)
Yeni planlarınız olsa da evde başladığınız konular devam ediyor. Sonuç alınması gereken yerleşimle ilgili gelişmelere yönelmek gerekecek. Birden fazla işle aynı anda ilgilenmek, eldeki maddi varlıkları sağlam planlarla yatırıma yönlendirmek söz konusu. Bu alanda aileden gelecek destekler göz ardı edilmemeli. İş hayatındaki sorumluluklarınız artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Aralık 2019)
Alan değiştirme düşünceniz bu dönemde tahmininizin ötesinde riskler taşıyabilir. Meslek dışı bir iş, içinde sevdiğiniz bir arkadaşınızın olması nedeniyle sizi ilgilendiriyor. Ona bazı önerileriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2019)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Aralık 2019)
Düzenli ve titiz çalışmalarınızın karşılığını maddi boyuttagörebileceğiniz verimli bir gündesiniz. Parayla ilgili projelerinizi hayata geçirebilmek için uygun fırsatlar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Aralık 2019)
Yakın bir zamanda uzun bir yolculuğa çıkmak zorunda kalabilirsiniz ve bu durum sizi yorabilir. Hazırlıklı olmalısınız ve kendinizi psikolojik olarak rahat hissetmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed