Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2022)
Belli hedef veya planlara sahipseniz veya bu hedeflere ulaşabileceğinizi düşünüyorsanız, planlarınızı uygulanabilir kılabilmek için zamana ihtiyacınız olduğunun farkına varabilirsiniz. Gereken koşulları oluşturmadan ilerlemek yanlış olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Kasım 2022)
Bugün, içsel gerilimlerinizin sizi bir miktar huzursuz edebileceği gözleniyor. Bugündeğişken, karmaşık, uyumlu ama sıkılgan bir yapınız olabilir. Bu durum yakın ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir. Kendinizi ruhsal yönden çevrenize kapalı hissedeceğiniz bir gün. Çevresel faktörlere duyarlı olduğunuzdan, bedensel ve ruhsal sağlığınıza da özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2022)
Kartınız Kutsallık... Kendinize uygun aktiviteleri seçip eğlenceli hale getirmeyi başardınız. Sağlıklı olabilme adına açık havada yürüyüş veya spor yapmayı düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2022)
Çok güzel gitmesine rağmen yaşadığınızilişkinin tadını çıkartamıyorsunuz.Sanki aklınızdan hâlâ çıkartamadığınızbirisi var. Çevrenizdekilerher şeyin yolunda olduğunu sanıyor. Bugün sezgilerinizegüvenebilir, işinizle ilgili yeni atılımlardabulunabilirsiniz. Sağlık durumunuz gayet iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2022)
Çok daha özgür ve yaratıcı fikirlerle hareket ediyorsunuz. Bilgilerinizi, öğrendiklerinizi başkalarıyla paylaşmaya hazır olacak, ikna kabiliyetiniz sayesinde anlaşmalardan kazançlı çıkacaksınız. Yine bu günlerde sosyal faaliyetlerin getirdiği fedakarlıklar söz konusu. Beklentilerinizi en aza indirmeli, paylaşımcı olacağınız aktivitelere yönelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Kasım 2022)
Tabi ki harikasınız. Önünüze gelen her iş tamamlanıyor. Bir probleminiz var. Ancak yönetici kadrodan biriyle çözebilirsiniz. Ama o zaman da sevdiğiniz bir çalışma arkadaşınızın ihbarcısı olacaksınız. İki ayağınız bir pabuçta. Hem arkadaşınızın zaafının gizlenmesi, hem de bu zaafın işe verdiği zararın giderilmesi ; bu ikisi bir arada mümkün görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2022)
Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Kasım 2022)
Harcamada planlamaya en çok gereksinme duyacağınız zamandır. Gelirinizin yükselişe geçeği zaman çok uzak değil. Bugün önemli olan, ilerde size çok gerekli olacak olan bilgi altyapısını geliştirebilmenizdir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Kasım 2022)
Yorucu faaliyetlerden uzak durun. Hafif yemekleri tercih edin. Günlerinizin heyecansız geçmesinde bir sakınca yok, çünkü bütün çevrenizde bu var ve herkese yoğun bir arayış egemen.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed