Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2019)
Aile ilişkilerinizin da düzene girdiğini görmek sizi rahatlatabilir. Bu moral ile dönemi başarılı ve verimli sonuçlarla bitirebilirsiniz. Geleceğe oldukça romantik ve duygusal bir giriş yapacaksınız. Kalbi boş yaylara aşkta oldukça heyecanlı anlar yaşayacağını müjdelemeliyim. yanlız sevdiğinizin size sadık olduğu kadar sizin ona sadık olmadığınız görülüyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Kasım 2019)
Bugünlere yönelik bazı kararlarınızı geçmişte biraz yanlış aldınız. Bunun farkına varmak sizi bugün biraz üzecek. Bununla ilgili düştüğünüz çıkmazdan bir arkadaşınızın desteğiyle çıkacaksınız. Değişken karakteriniz dostlarınızı şaşırtıyor. Size çok yakın birinin kafasındaki soruları netleştirmeye çalışacaksınız. Bugünlerde beyniniz iki aile bireyinizle çok meşgul.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2019)
Bugünlerde birikimleriniz de zorlanmanız mali açıdan şansız dönemde olduğunuzu gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2019)
Arkadaşlarınız sevgilinizi şımarttığınızıdüşünüyor. Siz ise sürekli tavizvermekten vazgeçemiyorsunuz. İşinizdegösterdiğiniz aşırı hırs, zirveyeçıkmanıza engel oluyor. Artık uzun vadeli düşünmelisiniz.Çünkü farkında olmadan kendinizezarar veriyorsunuz. Aşırı stres sizi yoruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2019)
Son derece hareketli bir gün geçirmeye hazır olun. Güne başlarken planlarınızı mutlaka gözden geçirmelisiniz. Teknik detaylara özellikle dikkat edin. Çünkü daha sonra vaktiniz olmayabilir. Yazışma ve görüşmeler konusu adeta tavan yapabilir. Fikir paylaşımları, yeni hedefler ve yeni yaklaşımlar geliştirmeniz için çok yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Kasım 2019)
Bugün işinizle ilgili bazı konularda destek almak şansını elde edebilirsiniz. İstediğiniz anlayış ve toleransı elde etmeyi başaracaksınız. Çevrenizdeki birinden yardım görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2019)
Aşk duygusundan başka yönlere doğru uzaklaştınız. Düşüncelerinizdeki bazen sergilediğiniz kararlılık, tutuculuk gibi algılanıyor. Eleştiriye açık olmanız, bazı zaaflarınızı size gösterebilir. İşinizde size rakip olan biriyle eşit silahlarla mücadele etmektesiniz. Sebat eden ve iyi niyetten güç alan kazanacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Kasım 2019)
Maddi konularda zorluk çekiyorsunuz. Kazancınız harcamalarınızı karşılamıyor. Aile büyüklerinizden aldığınız yardım sayesinde oldukça rahatlayabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Kasım 2019)
Günlük düzeninizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Öğleden sonra çok daha rahat hareket edebilirsiniz, ama iş ortamında detaylara daha dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed