Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Maddi durumunuzla ilgili güzel fikirleriniz olabilir. Ancak, harekete geçmeden önce doğru hesap yaptığınızdan emin olmalısınız. Sizi aşırı harcamalara iten veya bazı şeyleri hafife almanıza neden olan kişiler olabilir. Yanlış bilgilendirilebilirsiniz. Ilımlı olunması gerekiyor. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bu sabah duyacağınız bazı haberlerden etkileneceksiniz. Hayallerinizin gerçekleşeceğine inanmak size yeniden güç verecek, başaramayacağınızı sandığınız işinize yeniden sarılacaksınız. Aile büyüklerinize düşüncelerinizi açıklarken, yanlış anlamalarına izin verecek şekilde davranmanız yüzünden incineceksiniz. Partnerinizle uyumlu bir birlikteliğiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
AŞK: Ruhen rahat olmasanızdailişkinizde sorun pek yok.Partnerinizle karşılıklı anlayışiçerisindesiniz ancak heyecanarıyorsunuz. Yeniye yönelmeksizi mutsuz edebilir.PARA: İşinizde para kazanmakkonusunda çok başarılı ve şanslısınız. Adeta parakazandığınız ortama uğur getiriyorsunuz.Elinizden çıkan para da bereketli görünüyor.SAĞLIK: Kalp sağlığınızı korumaya yeterincedikkat ediyorsunuz ancak çok yemek yemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Ticari riskler almak için uygun bir günde değilsiniz. Size ışık tutacak gelişmeleri takip ettikten onra işinizle ilgili stratejiyi belirlemelisiniz. İçe dönük yaşama isteğinizin iyice arttığı bir dönemden geçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
İçinde bulunduğunuz koşullar sizi daha fazla çalışmaya zorlamakta. Süren projeler ve organize olunması gereken konular açısından zor bir gün olabilir. Esnek hareket etmeniz halinde üstlerle ilişkilerin getirdiği endişeleri aşabilirsiniz. Kariyerinize yönelik planlarınız ise daha akıcı bir şekilde ilerliyor. Bunun dışında ortaklıkların getirdiği yenilemelere uyum göstermeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Sınırlı insanlarla bilgi alışverişi içinde olmayı sorun ediyorsunuz. Sabırlı olmalı, bugünkü olumsuz koşullar içinde, hiç kimseyle sürtüşmeye girmeme yolunu seçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Aşk hayatınızda partnerinizin kontrolünüz altında ve sizinle aynı görüş doğrultusunda hareket etmesini beklemekten vazgeçin. Aksi takdirde sevgilinizin tepki göstermesi mümkün. İşlerinizi yaparken bir an önce bitirmek için fazla aceleci davranırsanız bazı detayları gözden kaçırıp, hata yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Para konularında vefa duygunuz ileri boyutlarda. Bu duygusallık, para sıkıntılarında yalnız bırakılmayı çoktan hak etmiş bir yakınınıza tavır almanızı engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ağustos 2020)
Parlak fikirlerinizi ilgili herkesle paylaşmalısınız. Açık davranmanız gereken bir gün. İhtiyaç duyduğunuz destekler, düşünceleriniz yaygınlaştıkça kapınızı çalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144617 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed