Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2021)
Özel veya aile hayatınızla ilgili bir konuyu tam istediğiniz şekle dönüştürmek için gereken herşeye sahipsiniz. Ancak sorun nereden başlayacağınızı bilmemeniz veya yanlış yerden başlamanız olabilir. Gün geneli: Belli planlarımız, işlerimiz,seçimlerimiz, amaçlarımız veya hedefler istendiği şekilde gitmediği için, yerine yeni şeyler konulması gerekebilir. Birkaç istenmeyen olaydan sonra, üzerinde uzun uzun düşündüğümüz takdirde, yapmak istediğimiz işlerden, olmak istediğimiz kişilerden, meslek seçimlerimizden ya da belli başlı planlarımızdan vazgeçebiliriz ve bambaşka bir şey olmaya ya da yapmaya karar verebiliriz. Neden olmasın? Değişim, hayatın ta kendisi değil mi zaten?
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mart 2021)
Gereksiz bir meraklılık içinde olduğunuz düşünülüyor, bununla ilgili bazı uyarılar alacaksınız. Birkaç güne kalmadan yakın akraba ilişkilerinizde çoktandır beklediğiniz bir küskünlüğün haberi gelebilir. Yaptığınız araştırmalar tahmin ettiğiniz gibi çıkmayacak. Ayrıca bu konudaki ısrarcı araştırmalarınız aklı başında bazı arkadaşlarınız tarafından pek doğru bulunmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2021)
Bugün, sizden daha kariyerli kişilerle oluşturduğunuz duygusal bağlarınızı kendi kazançlarınız doğrultusunda kullanabilirsiniz. Dostlarınızın size verecekleri destek, bulunduğunuz konumu daha da rafineleştirebilir. Sosyal yapınızın geriye dönüşlerini olumlu bir şekilde göreceksiniz. Böbreklerinizi korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2021)
Bir seyahat planınız varsa hem keyifli hem de geliştiren nitelikte geçecek. Günü organize ederken yapacağınız rutin dışı planlara mutlaka katkı sağlayacak bir partneri de ortak edin. Bugün yabancılarla iş birliği yapılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2021)
Düşüncelerinizi ortaya koyabileceğiniz fırsatlar var. Kendinizi ifade edebileceğiniz yazışmalar ve zihinsel konular önem kazanabilir. Aynı zamanda kısa yolculukların getirdiği öncelikler ve alacağınız haberler harekete geçirici olacak. Yine bu dönem yeni şeyler öğrenmeye açıksınız. Sözlerinizle etkin ve girişimci olabileceğiniz söylenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mart 2021)
Hafta içinde yetkili kişilerle masa başında çözme yoluna gideceğiniz bir probleminiz var. Harcadığınız çaba gördüğünüz aksaklıkları ortadan kaldırmaya yetmiyor. Haklı olarak emeğinize acıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2021)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mart 2021)
Büyük kazançlar elde etmek için bazı yatırımlar yapmayı düşünüyorsunuz ama kaybetme riskinizin de fazla olduğunu unutmayın. Yapacağınız yatırımlar konusunda bilgili insanlardan yardım almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mart 2021)
İç dünyanızda yoğun bir değişim isteği içindesiniz ancak buna gerçekten hazır olup olmadığınıza karar vermelisiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed