Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Geçmişten getirmiş olduğunuz borçlar ve alacaklar konusu ekstra bir gider harcamanıza neden olabilir. Bugün özellikle ileriye yönelik uzun vadeli borçların altına imza atmamalısınız. Ailenizle bu tarz finansal sorunlar yüzünden sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olun.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Birkaç gün içinde iş hayatınızda bazı yenilikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün bir çocukluk arkadaşınızdan haber alacaksınız. Anılarınız depreşecek. Bir yakınınızın sorununu halletmek için kendinizi ön plana çıkartıyorsunuz. Bu şekilde bazı problemler yaşayacağınızı tahmin etmenize rağmen, bundan kaçınmıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
AŞK: Sevdiğinize karşı sonderece nazik ve kibarsınız.Dürüst olduğunuz her halinizdenbelli. Onu zaten bu huyunuzlaelde ettiniz. Ama bugün bazıengelleri aşamamanız sebebiylesize olan inancı sarsılabilir.İŞ: İş konusunda çalışkansınız. Tüm imkanlarınızıharcayabiliyorsunuz. Giyime özenvermenizden dolayı harcamalarınız artabilir.SAĞLIK: Doktorunuzdan alacağınız müjdeli haberlersizi sevindirecek. Sağlığınızda problem yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
İşiniz gereği sıkça yaptığınız yurt dışı gezilerinden kurtulmak istiyorsunuz. Yeni tanışacağınız biriyle sürpriz bir aşk ilişkisine hazır olun. Sıra dışı bu ilişki körelmiş duygularınızı canlandırabilir. İşleriniz düzeliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Çok şey başarmaya kararlı yanlarınızla başarı zamanlar yaşıyorsunuz. Zira keyif veren yaratıcı konularda oldukça istikrarlı bir dönem. Yaptıklarınızla yeniliklere çok açık olduğunuz görünüyor. Aşk ve duygusal hayatınıza hareket katacak beraberlikler ise size coşku vermekte. Sevdiklerinizle olan paylaşımlarınıza daha fazla yer açabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Parlak fikirlerinizden söz etmeli ve hakkettiğini rahatça isteyen biri izlenimi vermeye çalışmalısınız. Yeni görüşmeler, yenilenmiş bir yöntemle beklenenin çok üzerinde sonuçlar verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Partneriniz tarafından kırılabilirsiniz. Bu insan kırıcı sözler sarf edebilir. Kalbiniz boşsa karşı cinsten, size oldukça parlak görünen birisiyle tanışmanız ve ümit verici ilişkiler içine girmeniz, olasıdır. Aynı konu üzerinde çalıştığınız ve rekabet halinde olduğunuz kişi, farklı birtakım baskılar deneyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Önümüzdeki günlerde parayla alakalı bir araştırma ve takip işiniz olabilir. Kararlarınızda biraz daha kökten olmayı denemelisiniz. Aile içinde harcamaların çoğu gerekli değil gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Nisan 2018)
Fazlasıyla duygusallıkla sürdürdüğünüz ilişkilerde bazı operasyonlarınız olabilir. Bir arkadaşınızın hayata bakışıyla ilgi eleştirilerinize ve ona verdiğiniz desteklere son vermeyi düşüneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed