Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Bugün kendinizle daha fazla ilgilenmek isteyeceğiniz sağlık, spor, diyet ve kişisel görünümünüzü ilgilendiren konularda önemli değişikliklere gitmek isteyebilir kendinizle ilgili radikal değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Ancak sağlıkla ilgili şeyleri yapmak için beklememenizi fakat kendinizle ilgili değişim zamanında biraz daha beklemenizin iyi olacağını belirtmek isterim.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Aileden birinin bir alım işinde size ihtiyacı olacak. Hafta içinde biraz bu işe koşturabilirsiniz. Anlayamadığınız bir nedenle haftaya içinizde bir sıkıntıyla girebilirsiniz. Çevrenizdeki insanları, günün tadını çıkarmaya zorlama alışkanlığınız var. Herkes, bir önceki günün aktardığı sorunlardan sıyrılma becerisini, sizin kadar gösteremeyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Sizler için hiçbir şey geç kalmış değil. Bugün hayatınızda yenilikler yapabilir ve bunun içinde fazla çaba sağlamanız gerekmiyor. Sadece biraz akıl biraz destek size yetecektir. Yeni ilişkiniz ciddi yolda ilerliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Tutumluluk huyunuz cimrilik sınırlarını zorlamaya başladı. Bu tavrınız hem yakınlarınız arasında hem de çevrenizde prestij kaybetmenize sebep oluyor. Aşk hayatında gerçeklerle yüzleşme zamanı geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Gün ortasına kadar hızlı ilerlemeniz gerekiyor. Yerleşimle ilgili gelişmeleri sonuçlandırmak üzere harekete geçebilirsiniz. Bir takım masraflar öne çıkarken, elinizdeki kaynakları verimli kullanmanızda yarar var. Gün ortasından sonra kısa yolculuk planlarınız hayata geçebilir. Eğitsel çalışmalar üzerinde durmak ve yeni bilgilere odaklanmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Şubat 2018)
İş yerinizdeki insanlardan bugün beklenmedik tepkiler alabilirsiniz. Bu durum sinirlerinizi bir hayli yıpratacak ve işlerinizin aksamasına neden olacak. Moralsiz bir iş günü geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Düzenli, hesaplı yaşamanız gerektiğinin bilincindesiniz. Yakın bir zamanda biraz karışık bir para meselesinin içinde olabilirsiniz. Bu karışıklık çözüldüğünde çok rahatlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Sinirlerinizi fazla yıpratmamaya çalışın ve daha sakin olmaya çalışın. Bugün sinirli davranışlarınızla sevdiklerinizi kırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed