Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Maddi konulara daha dikkatli yaklaşmanız, planlar yapmanız gerekiyor. Belli ödemelerin söz konusu olabileceği bir süreçtesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Sadece kendi doğrularınıza odaklanmış durumdasınız. Yeni düşünceleri kabullenmekte zorlanıyorsunuz. Sizin fikirlerinizi paylaşıyor gibi görünen kimseler aslında kendi düşüncelerini size açmaktan çekiniyor olabilir. Bir yakınınızı ya da akrabanızın hastalık ya da ölüm haberiyle sarsılacaksınız. Ailenizden alacağınız desteğin yardımını göreceksiniz ve buna çok sevineceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Aşk yaşamınız kördüğüm halini almaya başladı. Bu duruma acil çözüm bulmalısınız. Aksi taktirde gerileceksiniz. İş yerinizde ki değişiklikler size zor gelebilir. İş arkadaşlarınızın yardımını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Eşinizle aranızda bir anlaşmazlık varsa sabah saatlerinde buna tatlılıkla çözüm üretme şansınız olacak. İlerleyen saatler bu çaba işe yaramayabilir. Ya da sizi yoracak kadar gayret edip taviz vermek durumunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Maddi manevi güven arayışınızı sizi gereksiz endişelere götürmekte. Oysaki Bugün borç alacak konularınızda önemli aşamalar söz konusu. Bu moralle önünüzü daha rahat görebilirsiniz. Yakın ilişkilerde ise destek göreceğiniz, paylaşımlarınızı yenileyebileceğiniz fırsatlar var. İş hayatında temellerinizi sağlamlaştırma çabanız olumlu sonuçlar getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Şubat 2020)
İnsanı rahatsız eden fırsatçılıkların iş dünyasının kurallarından sayılması yapınıza pek uygun değil. Kendi işinizi oluşturma niyetinizde barındırdığınız korkularda pek haksız görünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Acelecilik gelişmeyi başlarken bitirebilir. İşinizle ilgili alacağınız bir haber sizin için tam bir sürpriz olacak, kısa zamanda bir karar almanız gerekecek. Zamansız harcamaların sıkıntısı bir süre daha sürebilir. Bazı borçlarınızı ertelemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Çalışma koşullarınız oldukça ağır, yoğunluğunuz günden güne artabilir. Biraz daha dikkatli harcamalar yapmanız gerekiyor. Para konusunda kullanılmaya biraz açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Şubat 2020)
Kendiniz için oldukça yararlı gördüğünüz gelişmelere iradenizi koymanız gerekiyor. Gecikmesinden şikayetçi olduğunuz bu gelişmeleri, başka inisiyatiflere teslim etmiş gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed