Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2018)
Bugün aileniz ile olan ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken belki de her zamankinden daha fazla anlamanız gereken bir gün yaşayabilirsiniz. Onların sizin hayatınıza müdahale ettiğini düşünebilir ve bu konuda asi bir başkaldırı şeklinde onlara kafa tutabilirsiniz. Fakat bilmelisiniz ki aile olmanın önemi hayatınızdaki hiçbir konuyla benzerlik göstermez. Hayatınızın bu noktasında yaşadığınız kopukluk her safhasına nüfus edecek ve sizi her yönüyle mutsuz bir insan haline getirecektir. Bu yüzden onların söyledikleri sizin kulağınıza küpe olmalı ve onları üzecek, gönüllerini kıracak hiçbir davranış içinde olmamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mart 2018)
Bugün aşk yaşamınızda bir hareketlenme görülecek. Özel hayatınızdaki gerginliği işinize yansıtmamaya dikkat etmelisiniz. <br>Bir başkasının hayatıyla ilgili ama sizi de dolaylı bir şekilde etkileyen bir konu hakkında kontrolü ele geçirmek istiyorsunuz. Muhakeme yeteneğiniz ve ikna gücünüzün bugün yerinde olması nedeniyle o kişiyle bugün konuşmak isteyebilirsiniz. Devreye sokmayı düşündüğünüz üçüncü kişi hakkında bir kez daha düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2018)
Kartınız Başarı... Bugünlerde her istediğinizi forma sokabildiğiniz için başarıya çok yakınsınız. Her istediğinizin olması sizi bile çok şaşırtıyor. Ailenizi özlüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2018)
İşinizle ilgili bir değişim veya bir görev revizyonu söz konusu olabilir. Bu durum size canlılık verecek. Motivasyonunuzu artıracak. Bilginizi ve tecrübenizi diğer insanlara da aktarın. Bugün mesleki yaratıcılığınız yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2018)
Arkadaşlıklar ve sosyal hayat size iyimserlik ve destek getirmekte. Yeni organizasyonlar başkaları için çok şey yapabileceğiniz fırsatlar getirebilir. Aynı zamanda parasal planlarınızda şanslı bir dönemdesiniz. İşten gelecek maddi kazançlar sizi oldukça mutlu edecek. Umutlarınızı taze tutmalı gereksiz endişelerden uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mart 2018)
Görüştüğünüz kişinin aranılan kişi olduğu yolundaki bazı duyumları yetersiz bulmakta haklı görünüyorsunuz. Gerçekten öyle mi, şeklinde güvensizlikler taşıdığınız bir konu yakında aydınlığa kavuşacak gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2018)
Oldukça keyifli ve huzur dolu bir gün geçirmeniz mümkün. Güçlü iyimserliğiniz, şefkat duygularınızla birlikte güçlenebilir ve sevdiğiniz kişiyi görmek uğruna, çok uzun mesafeler katetmeyi göze alabilirsiniz. Sevgilinizle dostluğunuz, aşkınızı gölgede bırakacak kadar güzel olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mart 2018)
Maddi konularda istikrarlı hareket edeceğiniz ve yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Teni bazı kazançlar elde edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mart 2018)
Bazı konularda risk almayı göze almamanız yüzünden çevrenizde gelişen olaylarda ikinci planda kalıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed